Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: pomocy- biała strona!!!

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat

    pomocy- biała strona!!!

    Witam,
    od 4 dni (od soboty) mam ten sam problem. Loguje się na stronie głownej, wszytsko jest w pożądku, wciskam graj... i nic. biała strona. Już wszytskiego próbowałam- wyczyściłam wszystkie przeglądarki (firefox, opera, chrome, internet explorer), używałam każdej przeglądarki, wyczyściłam swój dysk, defragmentowałam go, restartowalam komputer, i nawet używałam innego komputera. aktualizowałam flasha, przeglądarki, i rozwiązałam wszystkie problemy, które komputer twierdził, że ma- nic, biała strona. prosze pomóżcie mi, bo support i tak ma teraz miliard innych zgłoszeń i zanim odpowie na moje to miną wieki :/

  2. #2
    Heduan
    Zmień serwer DNS na inny, np. 8.8.8.8

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    hm... a jak mam to zrobic? sory zielona jestem w tym

  4. #4
    Osadnik Awatar Galmachar
    Dołączył
    21.12.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Spróbuj wejść w ten link klik
    Sygnatura wycięta przez administrację.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    ok, znalazłam już jak to zrobić, ale niestety nadal jest to samo.

    a jak klikam w ten link, to nadal dzieje sie to samo. biała strona

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Z miesiąc temu miałem to samo i chyba na chrome po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy dałem "zbadaj element" i się pojawiła strona, albo odświeżałem stronę naciskając klawisz F5. Jakoś tak sobie z tym radziłem.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    "detectflashver is not defined" widziałam podobny wątek na forum odnośnie opery, ja używam chroma. ale nie było tam napisane jak rozwiązać problem... a ja straszna noga jestem jeżeli chodzi o komputery :P yyy... help? hihi

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...nieciu-na-GRAJ tutaj jest ten wątek
    Ostatnio edytowane przez Lothares ; 11.06.2014 o 01:54

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czasem mam białą stronę, ale wystarcza użyć maksymalizacji do zmiany rozmiarów okna i gra się pojawia, potem znów maksymalizacja i działa jak trzeba.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    nadal nic... już niedługo tydzien bedzie jak nie moge wejść na strone... support milczy, bo po co pomoc dopoki wysyłałam smsy na klejnoty, to fajnie było, teraz widać gdzie mnie mają

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.