Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Szkółki wiejskie nie pracuja, znikaja osadnicy

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2013
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra

    Szkółki wiejskie nie pracuja, znikaja osadnicy

    Witam
    Po dzisiejszej konserwacji zauważyłem, że szkółki wiejskie nie pracuja, a jak w koszarach ustawiłem rekrutację 25 łuczników to zniknęli mi wszyscy niepracujacy osadnicy a miałem ich 40.
    Na razie tyle odkryłem

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja wczoraj miałam jeszcze wolne miejsce na 600 osadników a dzisiaj mam 400 ponad limit, a po nocy wolnych jest tylko 25 sztuk, a powinno być tak ze 150.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2013
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra
    właśnie sobie policzyłem wszystko i dochodzę do wniosku, że jakiś bład poprawili bo liczebnie wszystko się zgadza, mam 27 osadników ponad limit a wcześniej mogłem więcej wojska rekrutować ale był bład w obliczeniach i się przyzwyczaiłem do większej ilości wojska (nadmiar wojska chyba spał w jakichś namiotach bo w rezydencjach by się nie pomieścili hahaha)
    Teraz jest dobrze, bilans wychodzi ponad limit ale po zrobieniu przygody powinno być ok

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar gothic0475
    Dołączył
    29.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    limit populacji przekracza ponad 2k od rzeczywistego zrobienie przygody nic nie dało,nie można dodać osadników mimo strat w przygodzie.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja w ogóle nie widzę jaki mam limit populacji, bo się ta informacja nie wyświetla.
    Ale 6 szkółek na 5 poziomie i w ciągu 16 godzin przybyło może z 25 osadników, bo tyle teraz mam ich wolnych.

    Kolejne błędy.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Istniał błąd, który zliczał niepoprawnie wszystkich osadników, co powodowało, że można było mieć większą populacje niż przewidywał nasz limit. Obecnie błąd został naprawiony stąd taki skok w naszych populacjach, ponieważ były one zaniżone.

    Więcej o tym można poczytać na ang. forum.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Panie rzeczniku prasowy BB , ja nie chcę czytać na angielskim forum . Mieszkam w tym kraju , tutaj żyję , i gram w polską wersję językową i chciałbym o tym poczytać tutaj , na polskim forum .

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Po godzinnej przerwie w graniu pokazuje mi teraz 12679/10390 osadników
    w tym 12151 wojska, no niestety ale ja mam max 4800 wojska

    Policzyłem wszystkich na przygodzie i na wyspie, więc coś sknocili i zapewne u tych co mieli wojsko na przygodzie przed konserwą.
    U mnie źle pokazuje i przez to osadników mi nie przybywa.

    EDIT:

    teraz po zakończeniu przygody, anulowaniu produkcji w koszarach miałem ok. 12500/10390
    następnie wyprodukowałem 1 rekruta i się liczby zmieniły na 10390/10390.
    Więc zadziałało chyba to o czym wyżej Idho napisał, o czym ja wiedziałem, tylko dlaczego dopiero teraz?
    Szkoda tylko, że muszę znowu klikać w tych "nudnych" koszarach 5k woja do produkcji.
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 10.06.2014 o 19:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.