Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się propozycja?

Głosujących
42. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    38 90.48%
  • Nie

    4 9.52%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Wykonywanie zadań gildyjnych

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra

    Wykonywanie zadań gildyjnych

    Czy zdarzyło Ci się, aby zadania gildyjne w Twej gildii wolno schodziły?
    Czy mimo sumiennego wykonywania przez Ciebie zadań gildyjnych, inni do tego tematu podchodzą olewczo?
    Czy masz dość, zapisywania kto ostatnio zrobił zadanko gildyjne, a kto notorycznie się ociąga?
    Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś TAK, te rozwiązanie problemu jest dla Ciebie!

    Proponuję aby w profilu każdego z członków gildii była tabelka z "plusikami i minusikami" czy "ptaszkami i X-sami" oznaczającymi jak często dany gracz wykonywał ostatnie (np. ostatnich 10) zadania gildyjne. Takie rozwiązanie znacznie ułatwiłoby administracji gildii wyłapywanie graczy, którzy wchodzą do gildii tylko po to aby za darmo obłowić się w monety gildyjne.

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mam gildię do 20 osób i powiem szczerze, żeby ten proceder ukrócić to powinno na odwrót przyznawać monety gildyjne.
    Czyli wykonasz zadanie masz 70 monet gildyjnych, a jak zrobi cała gildia czyli powiedzmy 12 na 15 to wszyscy dostają dodatkowe 10 monet.
    Wtedy niektórym zaczęłoby może zależeć.

    Moim zdaniem taka forma przyznawania monet gildyjnych za zadania byłaby sprawiedliwa.

  3. #3
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    O tak, dobrze mówisz krotos. Ja jednak wolałbym aby po każdym zadanku lider dostawał raporcik: kto zrobił, ile czasu robił i może jeszcze jakieś dodatkowe rzeczy.

  4. #4
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Znów zaczyna się cudowanie, i tak tego nie wprowadzą, niech dadzą nie z 10 zadań, a z 3ch ostatnich i starczy
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    Żeby zdania gildii były wykonywane muszą być spełnione następujące warunki:
    - monety gildii nie powinno się dać ich sprzedawać
    - osoby które nie robią zadania gildii nie powinni dostawać zadanych monet gildii
    - za monety gildii można kupować unikalne obiekty - to czego nie można kupić za klejnoty lub ich oferta jest bardzo ograniczona lub są trudne do zdobycia (np. szkółki , premiex4).

    Kto zrobił aktualne zadanie gildii jest dostępne w liście członków gildii - dostęp dla każdego członka gildii.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez kty45 Zobacz posta
    żeby zdania gildii były wykonywane muszą być spełnione następujące warunki:
    - monety gildii nie powinno się dać ich sprzedawać
    - osoby które nie robią zadania gildii nie powinni dostawać zadanych monet gildii
    - za monety gildii można kupować unikalne obiekty - to czego nie można kupić za klejnoty lub ich oferta jest bardzo ograniczona lub są trudne do zdobycia (np. Szkółki , premiex4).

    Kto zrobił aktualne zadanie gildii jest dostępne w liście członków gildii - dostęp dla każdego członka gildii.
    popieram

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    A ja ze sprzedażą nie popieram.
    Nie każdy chce/może być w aktywnej gildii, a jeśli oferta będzie wystarczająco atrakcyjna, to przepływ wyreguluje cena rynkowa.
    No i w końcu może się zdarzyć tak, że dla kogoś nie będzie niczego atrakcyjnego i zostanie z monetami (tak jak to jest teraz na przykład), a drugi nie będzie w stanie uzbierać, bo akurat jest np. w gildii znajomych z reala albo z miasta albo nawet z ciekawą nazwą.

  8. #8
    Lipek
    Iphoris - sama nazwa, monety gildii... Tak jak kty45 pisze, nie powinny być na sprzedaż. Mówisz że nie każdy chce czy może być w gildii, to już jego problem czy wybór. Sprawa jest prosta, jesteś w gildii masz mg - nie ma ciebie w gildii nie masz mg. Dla mnie to jest absurd że np ludzie którzy nie są w gildii mają nie raz więcej monet niż np ja (wykonuję zadania w miarę regularnie). Drugi absurd - ludzie którzy nie robią zadań gildyjnych dostają mimo wszystko monety. Poza tym powinni pozmieniać zadania. Powinny być one tak skonstruowane że każdy członek gildii powinien się przyczynić do jego ukończenia (a nie wybrany %) i być jakieś sesnsowne. Co to ma być np - użyj 3200 woni dziczyzny??? Gdzie tu współpraca na poziomie gildyjnym?

    Ja zamiast plusów czy minusów wstawiłbym procentową liczbę wykonanych zadań (stosunek wykonanych do nie wykonanych), obraz byłby wtedy klarowniejszy.

  9. #9
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Lipek masz zadanie typu poznaj 2 przygody (ktore mozna zrobic szybko na zasadzie wymiany dropa z takich kaplanow) i ono akurat w mojej gildii najdluzej wisi
    A takie z wonia w pare h znika

    Co do handlu sie zgadzam powinni wykluczyc mg z obiegu

  10. #10
    Lipek
    Tornados, nie mówię o zadaniach typu poznaj 2 przygody. Wisi bo pewnie większość robi jakichś krawców. Powinny być inne zadania, a jakie - to już zupełnie inny temat , na oddzielny wątek. Z drugiej strony takie cóś jak zadania z wonią czy wydawaniem surowców to logiczne że się szybko robi - kilka klików i po sprawie.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.