Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Hmmm PvP

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Hmmm PvP

    Moją sugestią jest to aby wreszcie dać możliwość zagrania na innej wyspie wrogiego Playera(Gracza), a nie zbieranie kwiatków w nieskończoność czekamy praktycznie od powstania tej gry ja rezygnuje dziękuję za taką grę!!!! wogóle co to za mydlenie oczu tymi ciągłymi nagrodami za usterki i brak własnie porządnego pomysłu na pvp???

  2. #2
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ok. Żegnaj będziemy za tobą tęsknić.... hahaxD nie no żartowałem nie będziemy :P

    gramy na tym serwerze i pierwszy raz widzę twój nick o_O

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta

    gramy na tym serwerze i pierwszy raz widzę twój nick o_O
    Ojej przecież Pako86 pisze że w nieskończoność kwiatki zbiera , więc nie ma czasu co by gdzieś coś pisac

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No fakt nie gram juz bo settlers to gra strategiczna a nie farma

  5. #5
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Pako86 Zobacz posta
    No fakt nie gram juz bo settlers to gra strategiczna a nie farma
    przykro mi, że ta gra cie przerosła. zaproś mnie do znajomych to ci pokaże jak wygląda porządna wyspa ;]

  6. #6
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Hy strategiczna, do pewnego momentu, potem już farma
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Szczerze tu nie ma wcale strategi tylko trzeba budowac to żeby zbudować to i tak na okrągło później miejsca nie ma na budowę i tylko czekać aż magazyn się wypełni i nie ma już gry skoro ma się wszystko. Jedyne co atakować te obozy który kończą się po 30 lvlu. Nie wiem czy ktoś grał w prawdziwą grę TheSettlers sądzę że nie skoro stworzono coś takiego. Praktycznie zero rozwoju.
    (I tak gram w to bo mi się nudzi a w orginalne settlersy znudziło mi sie dawno temu jak przeszedłem całą grę w kilka dni )

  8. #8
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez TheGhost997 Zobacz posta
    Szczerze tu nie ma wcale strategi tylko trzeba budowac to żeby zbudować to i tak na okrągło później miejsca nie ma na budowę i tylko czekać aż magazyn się wypełni i nie ma już gry skoro ma się wszystko. Jedyne co atakować te obozy który kończą się po 30 lvlu. Nie wiem czy ktoś grał w prawdziwą grę TheSettlers sądzę że nie skoro stworzono coś takiego. Praktycznie zero rozwoju.
    (I tak gram w to bo mi się nudzi a w orginalne settlersy znudziło mi sie dawno temu jak przeszedłem całą grę w kilka dni )
    Zgodzę się, ta gra tylko wizualnie przypomina settlersy.
    Ale czego się nie robi dla zarobku poprzez pomysł wykorzystania logo legendarnej marki.

  9. #9
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Pako86 Zobacz posta
    (...) ja rezygnuje dziękuję za taką grę!!!! wogóle co to za mydlenie oczu tymi ciągłymi nagrodami za usterki i brak własnie porządnego pomysłu na pvp???
    Pa Pa!!! TSO jest niczym nasz premier, gada, obiecuje, a i tak gooowno z tego!!! Nie pasi, narka!!! "=)))
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.