Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: event mistrzostwa świata w piłce nożnej

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia

    event mistrzostwa świata w piłce nożnej

    czy można się dowiedzieć, kiedy rozpocznie się event?

  2. #2
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ W THE SETTLERS
    Start wydarzenia w grze: 12 czerwca 2014
    Najbardziej prawdopodobne terminy to:
    3.06 - Polska
    10.06 -reszta świata

    lub

    10.06 - Polska
    17.06 - reszta świata

    Raczej ten pierwszy termin, w takim wypadku informacja powinna być już na stronie logowania 2.06 ok. godz. 20.00

    Uwaga: na 99% w dniu wprowadzenia ewentu w godzinach popołudniowych będzie dodatkowa konserwacja.

    Zauważcie, ze ewent został z nieznanych nam przyczyn wycofany z serwera testowego, wiec terminy jakie podałem wcale nie są pewne, ewentu może wcale nie być lub rozpocząć się w lipcu.
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 02.06.2014 o 16:06
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Obstawiam, że przy najbliższej konserwie, a dowiemy się o tym w poniedziałek około 17:00.

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dowiemy sie pewnie z dnia na dzien, tak jak to miało miejsce z wielkanocą

  5. #5
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oj tam, ostatnio BB potrafi podać informację o "nowościach" średnio 2 tygodnie po ich wprowadzeniu.
    I nie zdziwiłbym się, gdyby i eventam piłkarskim się tak okazało

  6. #6
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    bla bla bla...

    Zauważcie, ze ewent został z nieznanych nam przyczyn wycofany z serwera testowego, wiec terminy jakie podałem wcale nie są pewne, ewentu może wcale nie być lub rozpocząć się w lipcu.
    Bzdura event nie został wycofany, po prostu proces testowania wydarzenia mistrzostw świata w piłce nożnej 2014 został zakończony, ile chcesz go testować? Niedługo zostanie wprowadzony na serwerach live.

  7. #7
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Bzdura event nie został wycofany, po prostu proces testowania wydarzenia mistrzostw świata w piłce nożnej 2014 został zakończony, ile chcesz go testować? Niedługo zostanie wprowadzony na serwerach live.
    Poprosze o linka do miejsca gdzie to zostało potwierdzone???
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  8. #8
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    Poprosze o linka do miejsca gdzie to zostało potwierdzone???
    Jeżeli myślenie boli i ciężko kliknąć i sprawdzić czy gospodarstwo można ulepszyć na poziom szósty lub czy są dostępne flagi z mistrzostw świata, to proponuje zacząć od tego.

  9. #9
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Jeżeli myślenie boli i ciężko kliknąć i sprawdzić czy gospodarstwo można ulepszyć na poziom szósty lub czy są dostępne flagi z mistrzostw świata, to proponuje zacząć od tego.
    Mówiłem o konkretnym linku do konkretnego miejsca, w którym jest napisane, że testy są zakończone, nie do ogólnego forum.
    Edit: Przejrzałem kilka postów i jakoś daty nie widzę, znalazłeś potwierdzenie, pokaż gdzie!!!
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dokładnie, na testowym można upnąć gospodarstwa na 6 poziom zaprawą (prawidłowa nazwa, wcześniej cement)
    Ale do takich "pomówień" na tym forum już przywykłem.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.