Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Brak strefy lądowania na przygodzie dla 1 generała.

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Brak strefy lądowania na przygodzie + zaginione wojsko.

    Wysłałam wojsko na starą przygodę z 2012 r, Uratuj wieczerzę wigilijną. Z powodu jakiegoś błędu, ani jednego gienka nie udało się rozładować na miejscu, wszyscy trafiali do gwiazdy z powodu 'brak wystarczającej ilości stref lądowania'. Nawet gdy odesłałam dwóch i wysłałam jednego - dla jednego też nie było strefy.
    Potem się okazało, że wszyscy trzej wrócili z pustymi garnizonami.
    W oknie ludności mam:
    Oddziały wojska: 1825
    Przydzielone oddziały: 0
    Oddziały bez przydziału: 1175.

    Jak rozumiem 650 wojska zostało na przygodzie jakoś samo? Najwyraźniej już nie można tej przygody zrobic takiej starej. Bezpiecznie będzie anulować przygodę czy lepiej czekać 1,5 dnia i wojsko wróci samo? I czy wróci?
    Ostatnio edytowane przez Xuna ; 01.06.2014 o 02:21

  2. #2
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wojsko z generałów, dla których brak jest trefy lądowania jest automatycznie rozładowywane i aktualnie jest na wyspie przygody.
    Twoje wojsko wróci w ciągu 100 minut po zakończeniu przygody.

    Te zmiany są w związku z akcją BB "utrudnijmy im grę tak, jak to tylko możliwe"
    Proponuję kontakt z suportem.
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 01.06.2014 o 09:58
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Do supportu poszło zgłoszenie, naturalnie nie spodziewam się rychłej, jeśli w ogóle, odpowiedzi.

    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    Twoje wojsko wróci w ciągu 100 minut po zakończeniu przygody.
    Czy zatem mam anulować przygodę czy czekać na zakończenie samoistne po upłynięciu czasu dozwolonego?

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    na jedno wyjdzie, z tym że jak anulujesz to nie bedziesz musiał czekac aż przygoda sama sie zakonczy.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dzięki. Anulowałam i widzę, że wracają w gwieździe. A z tą przygodą coś nie halo, mam jeszcze jedną taką, i nawet jej nie ma w wykazie przygód na handlu.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Ta przygoda to przygoda eventowa, sama w sobie nie zawierala zadnych dropw a tylko wykonanie jej kiedy mialo sie zadanie w ksiedze zadan dawolo nagrody - prezenty
    Byc moze po prostu przestala dzialac w moencie zakonczenia eventu i juz

  7. #7
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie dawno robiłem wyspę piratów, normalnie lądowało 3 gienków, a reszta do gwiazdy, ale jak sobie poprzestawiałem, to zmieściło się 5, choć jeden wylądował w takim miejscu, że przestawienie tam nie jest możliwe.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No na Wyspie Piratów tylko 3 się mieści na początku.

    A co do tej zbugowanej przygody, to pewnie tak jak pisze Fleotria.

    W dodatku muszę pochwalić Support, bo po zgłoszeniu dostałam od nich monety i kawałki map w ramach rekompensaty.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.