Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Wyrzucanie z gry

  1. #11
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja nie narzekam, a łącze mam raczej kiepskie. Dialog 4 Mbit/s, radiowy, ogólnie prędkość utrzymuje ładnie, ale w godzinach szczytu zdarza się, że leci na łeb, na szyję i pingi ponad 1000 ms ostro potrafi gubić pakiety, ale z Settlersów mnie nie wyrzuca. I dobrze, bo ponowne wbicie graniczyło by z cudem, 30 min ładowania i bez połowy tekstur. Na szczęście takie ekstrema są rzadkie. No i mam nadzieję że programiści mają bardziej stosowne narzędzia niż ten gostek z obrazka
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: settl-mlot-m.jpg, 
wyświetleń: 115, 
rozmiar: 19.4 KB, 
ID: 2046.  
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 01.06.2014 o 19:24

  2. #12
    Heduan
    Sporo czasu już gram, i jakoś notorycznych problemów z łącznością nie mam. Ogarnijcie się.

  3. #13
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Też nie mam, pare razy miałem lekkie zgrzyty ale to już wynikało z problemów z szybkością neta
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Obecna sytuacja jest zdecydowanie lepsza od tej która była wcześniej. Sam na łączu 10/2mbps miałem problemy ale jak się później okazało winne były węzły w niemczech (polecam dać tracert w momencie problemu). Obecnie można spokojnie zmienić internet w trakcie gry i nie wywali (będąc na WiFi podłączyłem się pod T-Mobile w telefonie i rozłączyłem wifi a gra dalej działała - buffki ładnie wchodziły, strefy można było zmienić; później zmiana w drugą stronę i dalej chodził - no tylko chwilowo gość z młotkiem wyskoczył). Ekstremalnie można nawet przelogowywać sieci na wifi ale czasem potrafi jednak wywalić jeśli będzie problem z podłączeniem nowej sieci.

    DNS-y warto ustawić sobie ręcznie np na Google (8.8.8.8) lub jakieś inne bo te oferowane przez dostawców nie zawsze działają (miałem często problemy że strony się nie wczytywały a wszystko co miało sztywno wpisane ip działało bez problemu), od czasu ustawienia sobie innych nie narzekam.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Czarci Gaj
    Do tej pory nie miałam żadnych problemów z grą, więc proszę mi kitów nie wciskać i kazać sprawdzać czy sieć nie ma problemów. Jeśli w gildii osoby z różnych stron Polski mają w tym samym czasie widok na chłopka walącego w komputer to nie jest to raczej wina mojej sieci.
    Czy ktoś z administracji będzie tak dobry i wyjaśni o co chodzi??

  6. #16
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Proponuję skontaktować się z supportem bo tu raczej konkretów nie będzie. Czasem może to być wina łącza, innym razem może to być wina serwera (jak np ostatnio logowanie uplay które miało problemy ze stabilnością podczas zwiększonego zainteresowania).

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dzisiejszy " kowal" to na 100% wina serwera/ łącza bb- na Czarcim od godziny 11:00 pojawia się średnio co pół godziny różnym osobom z całej Polski.

  8. #18
    Heduan
    Cytat Zamieszczone przez axandra Zobacz posta
    Do tej pory nie miałam żadnych problemów z grą, więc proszę mi kitów nie wciskać i kazać sprawdzać czy sieć nie ma problemów. Jeśli w gildii osoby z różnych stron Polski mają w tym samym czasie widok na chłopka walącego w komputer to nie jest to raczej wina mojej sieci.
    Czy ktoś z administracji będzie tak dobry i wyjaśni o co chodzi??
    A może sobie ten sam syf zainstalowaliście, który miał wam polepszyć działanie komputera, a może nawet łącza internetowego.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    15.01.2013
    Posty
    57
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Heduan Zobacz posta
    A może sobie ten sam syf zainstalowaliście, który miał wam polepszyć działanie komputera, a może nawet łącza internetowego.
    Wczesniej takiego problemu nie bylo,nagle wyrzuca co druga osobe wiec co to za gadanie ze to wina naszych kompów czy neta?!

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To prawda, nie da się grać, jak co kilka minut wszystko się wiesza i jest "brak połączenia z serwerem"... Wcześniej takich problemów nie miałem, tak się dzieje od ostatniej konserwacji.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.