Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Wyrzucanie z gry

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    15.01.2013
    Posty
    57
    Serwer
    Kolonia

    Wyrzucanie z gry

    Czy tylko mnie co paredziesiąt minut wyrzuca z gry?;/ tak jest od paru dni jak również problemy z logowaniem,kiedy to zostanie naprawione ja sie pytam?;>

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    też mnie wywala.... Podejrzanie regularnie...

  3. #3
    szczotkun
    Mnie nie wyrzuca. Sprawdźcie stabilność łącza internetowego.

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Obecnie system rozłączania został poprawiony i jest zdecydowanie większy limit czasowy przed wyrzuceniem, wiec zwykłe chwilowe lagi które wcześniej powodowały automatyczne wyrzucenie już nie występują. Jeśli kogoś obecnie wyrzuca to jest to dłuższy okres bez komunikacji z serwerem a to wygląda na problemy z siecią.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    taaaaa łącze 10 mb/s stabilne i wylatuję..... Cóż.. Przeżyję i to ;p

  6. #6
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Jak Zawsze Zakręcony wiem najlepiej wszystko, a większość dalej ma problem. Super tak kazało ci mówić BB, że wszystko jest okej, bo nie jest!

  7. #7
    szczotkun
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    taaaaa łącze 10 mb/s stabilne i wylatuję..... Cóż.. Przeżyję i to ;p

    No cóż, prędkość nie jest równoznaczne ze stabilnością. Pamiętaj jeszcze o innych komponentach sieci, jak chociażby serwer DNS dostarczany przez twojego dostawcę. A może korzystasz z innego DNS?

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    15.01.2013
    Posty
    57
    Serwer
    Kolonia
    Mnie nadal wyrzuca i nie jest to problem mojego neta.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Ja osobiscie takiego problemu do tej pory nie mialam, a teraz przynajmniej raz dziennie mnie wyrzuca.. net mi sie nie zmienil a mam dobre stale lacze.. nie jest to bardzo bolesne pod warunkiem ze nie robie w przygodzie czegos istotnego, a wiadomo przygody to kwintensencja tej gry Wiec pytanie dlaczego mamy wiezyc Wam na slowo ze cos zrobiliscie jak u nas/mnie nic sie nie zmieniło??

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez szczotkun Zobacz posta
    No cóż, prędkość nie jest równoznaczne ze stabilnością. Pamiętaj jeszcze o innych komponentach sieci, jak chociażby serwer DNS dostarczany przez twojego dostawcę. A może korzystasz z innego DNS?
    Nie ma co szukać przyczyn zewnętrznych , to leży po stronie gry , są dni , tygodnie że nie wyrzuca , ale są też takie okresy jak teraz , mnie też wyrzuca od ostatniej konserwy może nie często ale jednak .

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.