Zobacz wyniki ankiety: Dobre?

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • O tak!

    9 32.14%
  • Pół na pół.

    1 3.57%
  • Nie opyla się.

    18 64.29%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Szkółka piłkarska

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat

    Szkółka piłkarska

    MÓJ NOWY POMYSŁ

    Zastanawiając się nad przychodzącym eventem piłkarskim i wpadłem na pomysł.

    Szkółka piłkarska, Orlik lub inaczej - koszt 10k fasoli, 5k łodyg lub 50k monet.

    Brak możliwości ulepszania.

    Produkcja: podczas eventu 5 lub 10 piłek na godzinę, a poza eventem 1 piłka na godzinę.

    Premie: tak.

    Opis: Nowo wynaleziony sport cieszy się wielka popularnością wśród dzieci. Co jakiś czas piłka się niszczy i już się nią nie pogra. Dzieciom się nie przyda, ale Tobie...

  2. #2
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Cerber108 Zobacz posta
    [...]Szkółka piłkarska[...]
    [...]koszt 10k fasoli, 5k łodyg lub 50k monet[...]
    [...]Produkcja: podczas eventu 5 lub 10 piłek na godzinę, a poza eventem 1 piłka na godzinę[...]
    [...]Nowo wynaleziony sport cieszy się wielka popularnością wśród dzieci. Co jakiś czas piłka się niszczy i już się nią nie pogra. Dzieciom się nie przyda, ale Tobie...
    Ze jaka szkółka??? Tak jak ta egzo za 2k kleju i się wyczerpie, czy na stałe?

    Takie koszta??? - Zasady BB są takie, że ewent ma być dostępny dla każdego, nie tylko dla 50tek ze stażem.

    Nooo i przez 2 lata do następnego eventu (jak na stałe) nazbierasz piłek na całe wydarzenie.

    Opis GENIALNY!! HAHAHA!!!
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Mnie by się przydało.. Ale równie dobrze może BB dać 100k piłek każdemu i wyjdzie na to samo

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    Na stałe by to było.
    Mogłaby być produkcja poza eventem piłka na 2 godz, 4 godz lub inaczej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.