Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: Błąd logowania

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    U mnie podobnie z tym, ze już mogę się zalogować, ale gra w ogóle się nie ładuje. Ot, biała czysta strona...

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.11.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Sciernisko Zobacz posta
    Nie rozumiem tego ludzi na tym wątku. Z komentarzy wynika, że nikt nie pokusił się o wyczyszczenia cache przeglądarki ani cache flash playera.
    Zobaczyłem wczoraj przy próbie logowania komunikat, zrobiłem czyszczenie i po tym normalnie zalogowałem się.
    czego nie rozumiesz? kazdy wie,że wyczyszcznie cache i flasha jest standardem przy takich "problemach" ale nie pomagało inaczej bym nic nie pisał w temacie jak inni pewnie też.

  3. #43
    Sciernisko
    Cytat Zamieszczone przez zombie3013 Zobacz posta
    czego nie rozumiesz? kazdy wie,że wyczyszcznie cache i flasha jest standardem przy takich "problemach" ale nie pomagało inaczej bym nic nie pisał w temacie jak inni pewnie też.
    Dla mnie logika jest prosta, co nie jest napisane, to nie jest zrobione. Wróżką nie jestem.
    Wystarczyło proste zdanie "Czynności z "http://forum.thesettlersonline.pl/threads/18989-Problemy-z-logowaniem-ładowaniem-się-strony" zostały wykonane.
    Sytuacja o tyle dziwna, że miałem problem, wykonałem czyszczenie, i po kłopocie. Dzwonię do kolegi, a jemu wszystko działa bez żadnego problemu.
    A na forum piszą tylko te same twarze.

    Może czas się zastanowić co za śmieci są w waszych komputerach? A może wasz operator internetowy ma bylejaki serwer dns.


    Nawiasem mówiąc wskazany artykuł "18989-Problemy-z-logowaniem-ładowaniem-się-strony" jest nie kompletny.

    1. Brakuje w nim usuwania niestandardowych rzeczy, jak odświeżenie znacznika strony <CTRL>-F5, w tym przypadku nie zawsze pomaga czyszczenie cache przeglądarki.
    2. Ręczne czyszczenie cache przeglądarki.
    3. Ręczne czyszczenie cache flash player /obowiązkowo/. Mimo, że już niektóre przeglądarki potrafią go czyścić to czasami nie zawsze to zadziała.
    4. Czyszczenie lokalnego cache DNS (ipconfig /flushdns).
    5. Weryfikacja jakości połączenia za pomocą jakieś stronki z BB, coś na wzór speetest.pl ale mającej za zadanie sprawdzić jakość połączenie, i jego stabilność z właściwymi hostami dostępnymi w danym czasie.

    Może ktoś z BB zauważy ten tekst i uzupełni ten przypięty i ubogi artykuł.

  4. #44
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dzis logowalem sie tak :


  5. #45
    Heduan
    Cytat Zamieszczone przez Achazu Zobacz posta
    Dzis logowalem sie tak :


    A ja zalogowałem się dziś normalnie! I kto lepszy?

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Znowu biała strona, najnowsza wersja Flash Player, Firefox 29.0.1. Ekran śmierci...

  7. #47
    Heduan
    Cytat Zamieszczone przez Hilkor Zobacz posta
    Znowu biała strona, najnowsza wersja Flash Player, Firefox 29.0.1. Ekran śmierci...
    Znowu ten sam gość ma problemy......

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.