Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: znikajace zasoby i budynki

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    09.01.2014
    Posty
    61
    Serwer
    Nowa Ziemia
    support to jedyne wyjście w takie sytuacji, nawet jak historia została skasowana to oni powinni dojść do tego co się stało z Twoimi zasobami.
    Powodzenia życzę
    "Ignorantia iuris nocet"
    (łac. Nieznajomość prawa szkodzi)

  2. #12
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Spokojnie, mi zniknął kiedyś młyn wodny, napisałem do supportu i po paru dniach przysłali mi go
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Zawsze jak slysze ze komuś cos nagle zniknelo odrazu nasuwaja mi sie przypadki przekazywania sobie hasel, opieki nad kontami itp.
    Znikniecie jednego budynku wydaje mi sie mozliwe, jakiś bład i sie stalo, ale jak znika prawie wiekszosc budynkow ktore pochodza z handlu lub z dropow ktore sa wartosciowe to juz jest evidentna dzialalnosc osob trzecich... Co do wyjasnienia czy były sprzedawane, nie koniecznie musi byc to w histori handlu, bo moze ktos polaczony z kontem, przekazal sobie a wiadomosci wyczyścil i wtedy tylko prosba do suportu moze wyjasnic sytuacje.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja mam 29 poziom , zaginęła mi królicza łapka rzekomo zakupiona przez RyszardVI za 1 szt węgla , nie widział bym nawet o tym gdyby nie historia na kantorze handlowym , zdarzenie miało miejsce 29.05.2014 godz 11:24 , nie wiem co więcej mi zniknęło i jakim cudem ten osobnik znalazł się na moim koncie . Może śmieszne ale mając lepsze budynki zapewne zamiast króliczej zniknęły by one , coś złego dzieje się z ochroną danych, lub system przekierowuje na cudze konta

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    może masz jakiegoś keyloggera na kompie zainstalowanego, wtedy żadna zmiana hasła nie pomoże bo ci to przechwycą.

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    no coz - mi wlasnie zniknela wieza wiedzmy, kupiona i postawiona wczoraj, wiec zobaczymy co osoby z supportu odpisza...
    watek kradziezy wykluczam, bo raz: bylem online, dwa: probowalem w miejscu gdzie stala postawic jakis budynek i sie nie dalo (dopiero po relogu), trzy: raczej powinna zginac lodowa jesli juz
    swojego posta co prawda nie wypada cytowac, ale byc moze komus sie taka informacja kiedys przyda: sprawa z wieza wiedzmy zostala zakonczona pomyslnie - opisalem w miare dokladnie cala sytuacje supportowi, zostalem poproszony o doprecyzowanie kilku szczegolow i po sprawdzeniu, ze taka sytuacja faktycznie miala miejsce otrzymalem ja z powrotem

    odnosnie czasu trwania calej operacji - rowniez przebieglo to sprawnie, gdyby e-mail od supportu nie wyladowal w zakladce oferty (gmail) przez co go przegapilem, to najprawdopodobniej sprawa zostalaby zalatwiona juz w poniedzialek

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.