Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz mieć możliwość zdobycia trzeciego slotu na przygodę za SC?

Głosujących
147. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    139 94.56%
  • Nie

    8 5.44%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Trzeci slot na przygodę za SC

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ależ nikt nie zmusza nikogo do korzystania z funkcji, które oferuje gra. Patologią jest uznawanie ich za patologiczne.

  2. #12
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    Mysle ze nie jest to glupi pomysl DAJE TAK!

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak, tak i jeszcze raz TAK. Przyda sie na wymiany zwłaszcza jak się raz na jakiś czas odpala premium i wtedy robi przygody masowo.

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zdecydowanie popieram .

  5. #15
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Jest dodatkowy slot budowania to niech też będzie dodatkowy slot do przygód -->> 3ci.
    Mógłby kosztować 30k SC lub przykładowo 20k MG, a nawet gdyby więcej to i TAK JESTEM ZA
    Ostatnio edytowane przez Gizmo09 ; 28.05.2014 o 15:03

  6. #16
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Daję okejkę, jedynie trzeba by było się zastanowić czy to ma być stały slot, a jak nie... to przydałoby się wprowadzić stały za klejki.

  7. #17
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Znajac BB dali by za klejnoty

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Marcja Zobacz posta
    Iphoris, domyślam się, że za patologię uznajesz, kiedy ktoś gra wiele godzin dziennie, w związku z czym ma wszystko upnięte na maksa, wszystkich generałów, premie x3 na koszary itd itp i mając 3 sloty może robić jeszcze więcej przygód? Ja bym spojrzała na to z innej strony - grając wiele godzin dziennie możesz sobie robić przygody po kolei. Kiedy grasz tylko godzinę dziennie możesz zrobić max. 1 przygodę - mając 3 sloty możesz zrobić ich dwie Myślę, że we wszystkich przypadkach zyskuje się na kolejnym slocie. Ułatwiłoby to też bardzo wymianę przygód + znalezienie ekipy do kooperacyjnych. A także byłoby to po prostu dodatkowe wyzwanie dla graczy po 50-tce (zbieranie dużej ilości SC w jakimś sensownym celu).
    Źle się domyślasz. Za patologię uznaję wymianę i handel dropami. A dokładniej takie zaprojektowanie systemu walki, że gracze są zmuszeni do czegoś tak bezsensownego i jeszcze przy okazji siedzą w tym [czymś] tak głęboko, że nie są w stanie dostrzec absurdu całej sytuacji.
    To trzeba naprawić (a dokładniej zrobić od nowa), a nie odpicować po wierzchu jakimś trzecim slotem, zaproszeniami na kantorze, przygodami z wymuszoną współpracą czy innymi bzdetami.
    W cywilizowanych grach jest tak, że jest jakaś widoczna różnica między robieniem czegoś solo a w grupie.

    [+]
    Robienie kilku przygód jednocześnie dla oszczędności czasu wygląda sensownie, ale nie wiem czy ilość generałów na to pozwala.

  9. #19
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    Źle się domyślasz. [///]
    W cywilizowanych grach jest tak, że jest jakaś widoczna różnica między robieniem czegoś solo a w grupie.
    To raczej Ty się źle domyślasz.
    Siedzę swoje na 50ce, czasami odpalam CR i czekam do ostatnich 2h przygody (czyli jest odpalona 7dni 22h) i dopiero po wymianie dropa ją zamykam, bo mi się nie chce/nie miałem chęci//czasu//etc. Do gildyjnego zadania nie mogę sam odpalić przygody, bo mam zajętego slota, zostaje tylko wykup lota, albo robienie z kimś/za kogoś z zaproszenia, co często jak się robi z kimś może i trwać 3 dni jak się komuś nie chce/stracił wojsko jak ja dziś właśnie na cr przez nie uwagę/lagi//etc. A i tak drop będzie jaki będzie, SC/doswiadczenie jest za ilość pokonanego wojska, to jak więcej osób ze mną będzie robiło, będę stratny, dla tego lepiej robić samemu i sie wymieniać, albo handlować, jak nie ma z kim wymienić.
    Masz małe pojęcie o grze, czego przykładem jest Twoja wypowiedź w innym wątku
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    Opcja 5:
    - zasoby magazynowalne nie powinny wcale znajdować się w gwieździe (jeśli wpadną jako nagroda albo z handlu, to powinny być dopisane _ponad_ stan magazynowy, czyli można mieć więcej niż da się zmieścić w magazynie)
    Co jest zaprzeczeniem idei upowania magazynów.
    Albo tu:
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    Tę informację to bym chętnie widział _przed_ zebraniem.
    Efekt uboczny: balansowanie ilości poszczególnych produktów (te niepotrzebne będą rzadziej szukane).
    Gdzie chciał byś widzieć ile masz do zebrania ziółek/beczek itp. Tu cały pic polega na tym - czyli BB o to chodzi, abyś jak najwięcej czasu spędził na szukaniu znajdek, a jak nie wiesz jakie zostały (brak Ci na gwałt jakiegoś znajdka, a na wadze nie ma), to żebyś wykupił za klej premki do ich szukania.
    Tu sie zaczyna dopiero patologia:
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    To trzeba naprawić (a dokładniej zrobić od nowa)
    System walki w obecnych przygodach zostanie taki jak jest, może w co raz to nowych przygodach coś się ruszy, (ewentualnie bb znów odkryje, że "coś tam" się nie opłaca i "coś" z istniejących przygód wycofa). A właśnie dużą grywalność i graczy którzy za grę sporo solą, TSO utrzymuje własnie dzięki takiemu schematycznemu sposobowi robienia przygód, zwłaszcza na początku, gdzie wszystkiego jest za mało. Dopiero gdy wyspa jest wymaxiona, można coś po kombinować, ale funkcji "random map" (inny Twój pomysł) w tej grze nie będzie, to nie HoM&M od III do VI, gdzie ilość map jest gigantyczna dla kilku graczy przed kompem, lub kilku w sieci, to obsługa masówki.
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    Robienie kilku przygód jednocześnie dla oszczędności czasu wygląda sensownie, ale nie wiem czy ilość generałów na to pozwala.
    O ilości Szlomów (generałów z pudełek startowych daaaawno temu za 40zł) już nie wspomnę- można mieć ich nieskończoność, 6 zwykłych generałów, 6 szybkich, 4ch weteranów, 2ch mistrzów, 2ch Żniwiarzy, 1 Majora i 2ch Kwatermistrzów i... Jeszcze Generał "Pień" się przewinął w ostatnich pudełkach (też nie skończoną ilość można mieć- cos koło 200zł za pudełko, nie pamiętam). Na koniec jeszcze jakiś generał był na testowym - zostawią znów na jakieś "odjechane święta"
    Wiec jak najbardziej jestem za 3ma slotami, niech będzie jeden do kooperacyjnych (obojętne czy sie zaczęło czy zostało zaproszonym) jeden z zaproszenia, i jeden własny. I jnie ważne, zcy by był nawet za klej w promocyjnej cenie przy jakimś kolejnym ewencie, czy za MG, żeby był to naj ważniejsze, bo to nie jest patologia, tylko potrzeba graczy...
    Ostatnio edytowane przez anael6669 ; 31.05.2014 o 02:21
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  10. #20
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    To raczej Ty się źle domyślasz.
    (...) dopiero po wymianie dropa ją zamykam (...) Do gildyjnego zadania nie mogę sam odpalić przygody, bo mam zajętego slota, zostaje tylko wykup lota, albo robienie z kimś/za kogoś z zaproszenia, co często jak się robi z kimś może i trwać 3 dni jak się komuś nie chce/stracił wojsko jak ja dziś właśnie na cr przez nie uwagę/lagi//etc. A i tak drop będzie jaki będzie, SC/doswiadczenie jest za ilość pokonanego wojska, to jak więcej osób ze mną będzie robiło, będę stratny, dla tego lepiej robić samemu i sie wymieniać, albo handlować, jak nie ma z kim wymienić.
    Toż cały czas próbuję ludziom wciskać, że system jest zły w fundamentach. Problem trzeba naprawić (w razie potrzeby wszystko zrobić od nowa), a nie zamalować i udawać, że go nie ma.

    Tak dokładnie mnie sprawdziłeś, a nie znasz mojego zdania o slotach przygód (że niepotrzebne jest rozróżnienie na główny i pomocniczy). Nawet jak będzie jeden główny i siedemnaście pomocniczych, to nadal zostaje problem z blokowaniem przygód do zadań (są zadania z solówkami).

    Masz małe pojęcie o grze, czego przykładem jest Twoja wypowiedź w innym wątku
    Co jest zaprzeczeniem idei upowania magazynów.
    Pytanie-zagadka:
    Czy podniósłbyś poziom magazynów, gdybyś mógł je "przeładować" nagrodami albo handlem?
    Gdybyś był na Złotej Górze, to zaoferowałbym nagrodę za prawidłową odpowiedź.

    Albo tu:
    Gdzie chciał byś widzieć ile masz do zebrania ziółek/beczek itp. Tu cały pic polega na tym - czyli BB o to chodzi, abyś jak najwięcej czasu spędził na szukaniu znajdek, a jak nie wiesz jakie zostały (brak Ci na gwałt jakiegoś znajdka, a na wadze nie ma), to żebyś wykupił za klej premki do ich szukania.
    Jeszcze ciekawiej.
    Brakujący jest zwykle rzadszy, tak? (bo właśnie dlatego jest brakujący)
    Po użyciu magii (jak ktoś jest bogaty i nie ma co z niebieskimi robić) jest bardziej prawdopodobne, że znajdziesz te występujące częściej (czy zużywane rzadziej - na jedno wychodzi).
    Efekt: jeszcze bardziej potrzebujesz brakującego pokemona. Pewnie sami tego nie wymyślili, ale bardzo sprytne.

    Tu sie zaczyna dopiero patologia: System walki w obecnych przygodach zostanie taki jak jest, może w co raz to nowych przygodach coś się ruszy, (ewentualnie bb znów odkryje, że "coś tam" się nie opłaca i "coś" z istniejących przygód wycofa). A właśnie dużą grywalność i graczy którzy za grę sporo solą, TSO utrzymuje własnie dzięki takiemu schematycznemu sposobowi robienia przygód, zwłaszcza na początku, gdzie wszystkiego jest za mało.
    Dopiero gdy wyspa jest wymaxiona, można coś po kombinować, ale funkcji "random map" (inny Twój pomysł) w tej grze nie będzie, to nie HoM&M od III do VI, gdzie ilość map jest gigantyczna dla kilku graczy przed kompem, lub kilku w sieci, to obsługa masówki.
    Na naszym czacie gildyjnym ekscytacja robieniem tej samej przygody w identyczny sposób po raz dwieście któryś jest dość rzadkim zjawiskiem. Na globalu chyba też.

    O ilości Szlomów (generałów z pudełek startowych daaaawno temu za 40zł) już nie wspomnę- można mieć ich nieskończoność, 6 zwykłych generałów, 6 szybkich, 4ch weteranów, 2ch mistrzów, 2ch Żniwiarzy, 1 Majora i 2ch Kwatermistrzów i... Jeszcze Generał "Pień" się przewinął w ostatnich pudełkach (też nie skończoną ilość można mieć- cos koło 200zł za pudełko, nie pamiętam). Na koniec jeszcze jakiś generał był na testowym - zostawią znów na jakieś "odjechane święta"
    Na serio używasz do walki generałów spoza "czołówki"?


    Wiec jak najbardziej jestem za 3ma slotami, niech będzie jeden do kooperacyjnych (obojętne czy sie zaczęło czy zostało zaproszonym) jeden z zaproszenia, i jeden własny. I jnie ważne, zcy by był nawet za klej w promocyjnej cenie przy jakimś kolejnym ewencie, czy za MG, żeby był to naj ważniejsze, bo to nie jest patologia, tylko potrzeba graczy...
    A ja za dwoma równorzędnymi, co nadal rozwiązuje więcej problemów niż jeden własny, cztery do kooperacyjnych i osiem na przygody z zaproszenia.

    I wreszcie: wprowadzenie slotu za SC, gildmonety albo za sadzonki nie rozwiązuje problemu nadmiaru SC, gildmonet czy tam sadzonek, tylko odkłada go na potem.


    No i pytanie na koniec (które pewnie już widziałeś):
    Dlaczego trzy sloty a nie siedemnaście?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.