Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz mieć możliwość zdobycia trzeciego slotu na przygodę za SC?

Głosujących
147. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    139 94.56%
  • Nie

    8 5.44%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Trzeci slot na przygodę za SC

  1. #1
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra

    Trzeci slot na przygodę za SC

    Proponuję dodanie nowego "przedmiotu" do sklepiku epickiego, do zdobycia za gwiezdne monety: uniwersalny slot na przygodę (może funkcjonować jako slot własny lub jako slot z zaproszenia - krótko mówiąc: można byłoby przyjąć drugie zaproszenie na przygodę lub otworzyć drugą własną).

    Nawet gdyby miał kosztować 200k gwiezdnych monet uważam, że byłoby to świetne rozwiązanie - "emerytowani" gracze mieliby na co zbierać SC.
    A teraz gdy ma się weteranów+majora+MMA i istnieją kooperacyjne przygody na 3,4 osoby, byłoby to naprawdę sensowne (już nie wspominam o tym, że czasem nawet zwykłego byka ciężko wymienić z powodu ograniczenia na sloty).

    Proszę o poparcie dla tego pomysłu

  2. #2
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Popieram, dodaj ankietę"=))
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  3. #3
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra
    Dzięki Już jest.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Ankiety brakuje

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A mi się marzy kurna chata
    Pomysł bardzo dobry (podobne już były tyle że slot za darmo), ale niestety mało prawdopodobny w realizacji
    Bardziej realistyczne a też bardzo przydatne byłoby zlikwidowanie ograniczenia 1 slot na moja przygodę, drugi na zaproszoną.
    Mam potrzebę - robię 2 przygody na raz lub jestem "w gościach" w 2 przygodach.
    Ale temat trzeciego slotu warto drążyć, może się w końcu przebije w BB

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Proponuje 2 mln saletry lub nawet prochu a nie SC
    Każdy by się modlił o saletrę w dropie, a nie o granit, a jej cena pewnie skoczyłaby 100-krotnie
    Uznaje starą mądrość: GDZIE ZGODA TAM SIŁA

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Ale SC sobie nie kupisz - chcesz mieć dodatkowe udogodnienie ? Zapracuj sobie na nie
    Bardzo dobry pomysł!!

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Świetne popieram w całej rozciągłości.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    A czy trzeci slot ma jakieś zastosowanie w sytuacjach, które nie są patologiczne?

  10. #10
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra
    Iphoris, domyślam się, że za patologię uznajesz, kiedy ktoś gra wiele godzin dziennie, w związku z czym ma wszystko upnięte na maksa, wszystkich generałów, premie x3 na koszary itd itp i mając 3 sloty może robić jeszcze więcej przygód? Ja bym spojrzała na to z innej strony - grając wiele godzin dziennie możesz sobie robić przygody po kolei. Kiedy grasz tylko godzinę dziennie możesz zrobić max. 1 przygodę - mając 3 sloty możesz zrobić ich dwie Myślę, że we wszystkich przypadkach zyskuje się na kolejnym slocie. Ułatwiłoby to też bardzo wymianę przygód + znalezienie ekipy do kooperacyjnych. A także byłoby to po prostu dodatkowe wyzwanie dla graczy po 50-tce (zbieranie dużej ilości SC w jakimś sensownym celu).

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.