Zobacz wyniki ankiety: Czy takie cos byłoby dobre?

Głosujących
44. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Oczywiście!

    8 18.18%
  • Przyda się...

    2 4.55%
  • Obojętnie

    1 2.27%
  • Raczej nie

    8 18.18%
  • Nie fair!

    25 56.82%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Dla obrażonych

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat

    Dla obrażonych

    MAM TAKI OTO POMYSŁ

    Wielu graczy (w tym ja) nie posiadających szkółki wiejskiej było bardzo obrażonych, że wprowadzono możliwość ulepszania szkółki wiejskiej do 5 poziomu i gdyby mogli cofnąć czas to by ją kupili.
    Właśnie o to chodzi.
    Można byłoby dodać możliwość ZDOBYCIA przedmiotów eventowych np: weterana, szkółki wiejskiej, specjalnego magazynu prowiantu itd. za zrobienie łańcucha zadań.
    Ci, którzy np. w evencie wielkanocnym zdobyli 3 młyny wodne, a limit był 5, to z zadań mogliby zdobyć jeszcze 2.
    Jego trudność i różność zadań zależałaby od wartości tego przedmiotu i jego przeznaczenia np:

    - weteran - wykonaj "x" przygód jakiegoś typu, przetransportuj na przygodę "x" jednostek wojska, wygraj "x" bitew itp.

    - szkółka wiejska - miej limit populacji co najmniej "x", miej "x" rezydencji, wydaj "x" osadników itp.

    - specjalny magazyn prowiantu - wyprodukuj "x" tego, "x" tego i "x" tamtego, posiadaj "x" pokarmu dla ryb i "x" woni dziczyzny itp.

    Oraz inne zadania do innych rzeczy.

    Będzie to zapewne dobra okazja dla "młodszych" levelowo graczy, oraz dla tych, co nie dali rady czegoś kupić.
    Ci, którzy zdążyli kupić wszystko będą mówić, że to nie fair - to ich zdanie.

    Trzeba byłoby wprowadzić zabezpieczenie, które zapobiegałoby celowemu opuszczaniu eventów i robienia zadań na spokojnie po ich zakończeniu, no chociaż nie byłoby to łatwe.

    Proszę pana BB o odpowiedź w tym wątku, najlepiej pozytywną
    Jeszcze jedno, chciałem umieścić ten wątek w twórczości graczy, ale tam nie ma ankiety.

    Oceniajcie wszyscy, którzy ten wątek przeczytają, ankieta jest.
    Piszcie opinie w komentarzach, jeśli mi coś jeszcze zaświta to dopiszę.
    Ostatnio edytowane przez Cerber108 ; 25.05.2014 o 21:21

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    daj ankietę

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może być i ciąg zadań ale np w ostatnim pod zadaniu do wydania surowiec eventowy na daną rzecz. Dodatkowo kosz takiego przedmiotu byłaby zwiększona w stosunku do normalnej np +50%. Uprzedzając pytania: nie, w evencie nie kupiłem szkółek wiejskich.

    Tylko czy da radę sprawdzić kto czego, ile i kiedy kupił w evencie? Jak dać zadania tylko tym graczom co faktycznie nie kupili?

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jestem na Nie. Trzeba było kupić, do tego co za dużo to nie zdrowo na serwerze. A jak chcesz wetka to czekaj do świąt.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na nie.
    Jak posłuchaliście tych, którzy tak wypisywali jak szkółka jest nieopłacalna i nie wzięliście pod uwagi to, że może się to zmienić, to niestety Wasza strata. A jak natomiast sami wypisywaliście jaka to szkółka jest nieopłacalna to nie odwracajcie teraz kota ogonem.

    Jak była możliwość kupienia szkółki pewnie niektórzy pisali: jest mało opłacalna, ale może kiedyś .... mimo to kupili,
    a Ci co nie kupili trudno, będą następne eventy więc będą mogli sobie później zakupić.

    Zawsze możecie od razu zakupić trzy sztuki za klejnoty, a pozostałe w nadchodzących eventach, chociażby już w najbliższym piłkarskim.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.