Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: System Osiągnięć (poradniki)

  1. #11
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Szahriw Zobacz posta
    Klapki z oczu zdejmij Każdy poradnik ma autora podanego i datę, a ludzie sami je zamieszczają, każdy może dodać poradnik.
    Czasem można by też poczytać angielskie forum i tamtejsze opinie. Choć większość nawet nie sprawdzając czegoś woli od razu krytykować i mówić że jest złe, stare i do dupy.
    Czyli twoja ignorancja jest wrodzona, jeżeli prowokujesz mnie a chwilę później argumentujesz i podtrzymujesz moją tezę, że te poradniki są słabe. Jak zauważyłeś widzimy tylko datę dodania i osobę która to dodała, nie mamy żadnych informacji kiedy ten poradnik został zrobiony ani kto jest jego twórcą, więc tak naprawdę można skopiować stary poradnik i zamieścić z nową datą. Dodatkowo nie istnieje żadna weryfikacja ich jak w przypadku forum, gdzie widzimy od razu po komentarzach czy przykładowo poradnik został sprawdzony, tutaj niczego takiego nie mamy.

    Cytat Zamieszczone przez Szahriw Zobacz posta
    Pokaż mi poradnik np. na CR w którym stracę mniej niż 400r, lub do ZE gdzie nie stracę więcej niż 1800r i 750o ? To powiem że nie ma tam aktualnych.
    Nie ma problemu, w moim poradniku do CR tracę 320R a ZE rzędu 1,5k R oraz 400 Och. Tylko raczej ich nie zobaczysz, wiesz czemu bo musiałbyś poprosić, a widać że cie rodzice kultury nie nauczyli.

    Cytat Zamieszczone przez Szahriw Zobacz posta
    System osiągnięć jest tak prosty, że jeśli ktoś potrzebuje do niego poradnika, to faktycznie, niech zostanie z Poznańczykiem lub z Wiki.
    Jakbyś trochę pomyślał (już teraz wiem że za wiele od ciebie wymagam) to byś wiedział, że mi się nie podoba to, że gość spamuje. OK zrobił nowy obrazek, który podpowiada, który poradnik ile osiągnięć zaliczy, ale niech nie wprowadza innych użytkowników forum, że te poradniki zostały specjalne stworzone pod System Osiągnięć, typek tylko spamuje i dezinformuje użytkowników forum.thesettlersonline.pl , aby mu wchodzili na jego serwis.

  2. #12
    Szahriw
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Nie ma problemu, w moim poradniku do CR tracę 320R a ZE rzędu 1,5k R oraz 400 Och. Tylko raczej ich nie zobaczysz, wiesz czemu bo musiałbyś poprosić, a widać że cie rodzice kultury nie nauczyli.[/B]
    Proszę Chciałbym bardzo zobaczyć Twoje poradniki nawet bardzo Cię o to proszę..

  3. #13
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    przepraszam, ale to jest na maksa nieczytelne!

    niby pod osiągnięcia, ale chyba już wszyscy wiedzą, że obecnie MMA traktowany jest przez system jako jednostka każdego typu, więc zadania w których jest wykluczony konkretny rodzaj wojsk nie zaliczy. to po co mam robić 2x przygodę, żeby zaliczyć osiągnięcia, skoro mogę 1x robiąc ją wetem, czy majorem... to już wolę pobawić się symulatorem, przy konkretnych atakach.

    linka do tego zbioru raczej tez nikomu nie podeślę, bo dopiero posypały by mi się pytania typu: "a gdzie mam kliknąć?" brrr

    widać, że ktoś włożył w to sporo pracy, ale użyteczność bardzo mała.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Czarci Gaj
    hehe
    odpowiadasz wtedy- masz kliknąć w przycisk help
    użyteczność takich poradników jest wysoka, ergonomicznie ekstra

  5. #15
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    patrzę sobie, oglądam i zaglądam, ale "help" nie widzę... ctrl+f też mi w tym nie pomógł

    użyteczność poradników, jak najbardziej się zgadzam, wysoka, ale czy tego konkretnego zbioru? nie.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Kolonia
    do d....
    co probuje wejsc w jakis poradnik to uzyskuje info ze mam wylaczyc adblocka - a jestem na maxthonie w ktorym nie ma mozliwosci go nawet zainstalowac

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    radze sprawdzac poradniki przed wstawieniem w g1 i g3 dzici sawanny blok nie wychodzi robione wedlug pierwszego poradnika

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak robiłeś poradnikiem dodanym 02-06-2014 to życzę powodzenia.
    One są bardzo niebezpieczne, to zresztą widać po ustawieniu.
    Lubię tą stronę, ponieważ wiele ciekawych bloków w niej znalazłem,
    ale trzeba poprawnie odczytać zamiary autorów.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.