Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Taryfikator punktów karnych

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra

    Taryfikator punktów karnych

    Witam,
    czy gdzieś coś takiego istnieje??? Przecież raz po raz dostaje jakieś punkty karne, na które na razie sobie gwiżdżę, bo mam ich tylko 8. Ale dziwię się, że Mody i xaar daje tyle punktów ile mu się podoba.... Chciałbym wiedzieć ile jest punktów za dane wykroczenie. Czy to tak trudno zrobić jakąś prostą tabelę??? Jeśli nie macie ludzi to ja Wam to zrobię ZA DARMO za 10 minut, bo tyle to zajmie. Pytam raz jeszcze gdzie jest taryfikator, bo dochodzi już do absurdów np. Zakrecony dał mi ZA DOKŁADNIE TEN SAM TEKST raz 1 punkt a raz 6..... To na pewno jest w porządku?

  2. #2
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Polkjmn, najwyraźniej moja Prywatna Wiadomość do Ciebie nie dotarła, bo tam już się do tego odnosiłem. Taryfikator punktów (forum) nie jest ogólnodostępny, a ilość przyznawanych punktów zależy od danego wykroczenia. Oczywiście jeśli nieodpowiednie zachowanie się powtarza, ilość przyznawanych punktów odpowiednio wzrasta.
    Ostatnio edytowane przez BB_xaar ; 23.05.2014 o 11:35

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    dobrze, wiadomość może i do mnie nie dotarła tak jak i moja do Ciebie. A skąd ja mam wiedzieć ile jest punktów karnych za wykroczenie? W realnym życiu wiem co mnie czeka za przekroczenie prawa. Tu zależy to od różnych ludzi. Trochę to nie fair, gdyż jeden powie np. 1 pkt karny a inny 4..... Przecież to nie jest prawo tylko dyktatura kilku osób....

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.