Zamknięty wątek
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Multikonta dozwolone?

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Mamy na naszym serwerze multikonto, które obejmuje 12 kont - dobrze udokumentowane, wielokrotnie zgłaszane do supportu. Struktura wystawianych ofert handlowych wskazuje, że właściciel sprzedaje surowce na allegro. Temat ten był poruszany również na forum: rekordowe-multikonta. Minęło kilka tygodni, multi się panoszy, właściwie zdominowało cały handel (12 kont razy kilka, kilkanaście regularnie wystawianych ofert), żadnej reakcji ze strony BB.

  2. #22
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez pitapit Zobacz posta
    Nienawidzę takiej propagandy. Czyli winny ma udowadaniać, że jest niewinny. A dodatkowo rodzina do 5 pokolenia ma odpowiadać za jedną czarną owcę.
    Ty tak poważnie ?

    i najlepsze sformułowanie
    Na wszelki wypadek najlepiej każdego zamknąć, bo jest potencjalnym przestępcą i wtedy nie nabroi. Nie wiem skąd się biorą takie poglądy, ale są groźne dla społeczeństwa i proponuję " na wszelki wypadek" głosicieli takich groźnych idei zamykać z dala od społeczeństwa.

    I co Ty na to? Podoba ci się " na wszelki wypadek"???
    Tak, rodzina która nie ma nic w spólnego z tą "czarną owcą" szybko się jej wyprze i ucieknie z centrum oskarżeń, tak więc nie jest to zbytnio duża przeszkoda. Ale też trzeba zakładać że rodzina może współpracować, w tym przypadku być "wirtualna".
    Potencjalnym przestępca jest ten który ma okazję, czyli właściwie każdy. Znajdź różnicę między przestępcą a potencjalnym przestępcą. Wolisz zamknąć morderce za udowodnioną zbrodnię czy wcześniej wykryć potencjalne zagrożenie i nie dopuścić do makabry? W tym właśnie moja propaganda jest lepsza od Twojej.
    Czytając twój posty mam wrażenie ze jesteś multikonciarzem albo mało rozumnym osobnikiem.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 23.05.2014 o 22:55

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pozwolę sobie na mały komentarz . Widzę po postach niektórych że tu niedługo wejdzie prokuratura , albo jakieś służby specjalne
    Gram grubo ponad 2 lata i wiem że są multikonta , tylko mi to jakoś nie przeszkadza w grze i żal mi d..y nie ściska . Widziałem masę wysp które na pewno są multi , ale trudno coś takiego udowodnić , bo ktoś może mieć taką taktykę gry i tak ma właśnie wyspę zabudowaną . Nieprawdą też jest że w innych grach nie ma multikont , są tak samo jak tutaj . Gracz Leobullero piszę cytuje " Minęło kilka tygodni, multi się panoszy, właściwie zdominowało cały handel (12 kont razy kilka, kilkanaście regularnie wystawianych ofert) " .
    Hmm nie za bardzo wierze że 12 kont zdominowało cały handel , no chyba że na serwerze Nowy Świat jest tylko ze 100-200 graczy .
    Więc moim skromnym zdaniem jeśli ktoś z tego tytułu że ktoś ma multi ponosi jakieś straty ( finansowe , moralne czy też inne) to zglosić , pisać do supportu , bo wylewanie łez tutaj nic nie da , lepiej swoją energie krasomóczą przelać na ważne i istotne sprawy które dotyczą nas wszystkich . Sprawy typu błedy , bugi w grze , wprowadzanie zmian itd.itp - to może przynieść jakieś korzyści dla wszystkich graczy .

    P.S. Znając życie pewnie pojawią się zaraz wpisy że multi się odezwał , więc już odpowiadam że nie - piszę tylko swoje zdanie na ten temat
    Ostatnio edytowane przez jemen2 ; 24.05.2014 o 06:44

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez jemen2 Zobacz posta
    Hmm nie za bardzo wierze że 12 kont zdominowało cały handel , no chyba że na serwerze Nowy Świat jest tylko ze 100-200 graczy .
    Człowieku małej wiary, zaprawdę, powiadam Ci, multi zdominowało handel na serwerze Nowy Świat ;-) Kilkanaście zsynchronizowanych kont to potężna broń w rękach doświadczonego właściciela, który przy tym "jest w pracy", czyli może poświęcić sporo czasu i energii na handel!

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez LeoBullero Zobacz posta
    Człowieku małej wiary, zaprawdę, powiadam Ci, multi zdominowało handel na serwerze Nowy Świat ;-) Kilkanaście zsynchronizowanych kont to potężna broń w rękach doświadczonego właściciela, który przy tym "jest w pracy", czyli może poświęcić sporo czasu i energii na handel!
    Może i jestem człowiekiem małej wiary , ale skoro taka "tragedia " na serwerze "Nowy Świat" to dziwne iż z tego serwera są posty jednego gracza .... twoje

  6. #26
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    LeoBullero: Sam fakt że na handlu jest 12 takich samych lub podobnych ofert nie świadczy bezpośrednio o multikoncie. Było już kilka przypadków, że gildie potrafiły zdominować handel wystawiając takie same oferty handlowe. Żeby mieć pewność istnienia multikonta musi być spełnionych jeszcze kilka warunków (chciałbyś żeby gracz z multi wystawił 11 ofert takich jak Twoja i żeby Twoje konto zostało od tak zablokowane na podstawie tej samej oferty?), czasem ich zebranie wymaga sporego nakładu czasu i przeszukania sporej ilości danych. Teraz wyobraź sobie, że takich zgłoszeń jest kilka w tym samym czasie a do tego sporo zwykłych zgłoszeń a liczba osób jest ograniczona.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  7. #27
    Osadnik Awatar maniemar
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Nowa Ziemia
    najpierw zróbcie porzadek z usterkami

  8. #28
    Nowicjusz
    Dołączył
    24.05.2014
    Posty
    0
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bzdury,bzdury i jeszcze raz bzdury opowiadacie Panowie...Multikonto,czy nie multi,jak rozwiązać sytuację,gdy pracuje się np.na delegacji,mieszkając w jednym pokoju z kolegami i posiadając tylko jeden komputer,he?.Zakładamy,że inni także chcą grać w tych,za przeproszeniem Setlersów...Czy korzystanie z tego samego kompa jest zabronione?.Jeśli jest to interpretowane jako multikonto,to gratuluję pomysłu.

    A tak w ogóle,to jestem mocno poirytowany,bo taka sytuacja mnie właśnie spotkała....Wobec powyższego,oraz innych niedociągnięć serdecznie *** tą grę,jak również z niebywałą satysfakcją *** UBISOFT...Amen.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 03.12.2016 o 00:37 Powód: połączenie postów

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez jemen2 Zobacz posta
    Może i jestem człowiekiem małej wiary , ale skoro taka "tragedia " na serwerze "Nowy Świat" to dziwne iż z tego serwera są posty jednego gracza .... twoje
    Good point. Też się nad tym zastanawiam: jak rozmawiam na szepcie z ludźmi, większość doskonale się orientuje w istnieniu multi, bo trudno go nie zauważyć. Ale najwyraźniej im to multi tak bardzo nie przeszkadza, chyba że mamy do czynienia z tzw. efektem przechodnia.

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Kolonia
    Nawet w temacie rekordow na screenie widac multi konto i zapewne nikt z BB tym sie nie zaja wiec po co ten temat

Zamknięty wątek
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.