Zamknięty wątek
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 61

Wątek: Kilka pytań do BB

  1. #51
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Czemu u nas takich uwag nie daja

  2. #52
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Szahriw Zobacz posta
    W tym temacie BB_Ravel napisał że nowość dotyczy TSO
    http://forum.thesettlersonline.com/t...823#post260823
    A mnie, jak to zauważył ktoś, kojarzy się ta reklama (The Settlers: Kingdoms of Anteria) albo z MOBA (raczej wątpliwe) lub z czymś na kształt Clash of Clans w świecie Settlers (to najbardziej prawdopodobne)...
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 27.06.2014 o 15:46

  3. #53
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Pytania do naszego CM

    1. Czy przewiduje się wprowadzenie nowych towarów do sklepu za Gwiezdne monety?
    2. Czy przewiduje się wprowadzenie nowych towarów do sklepu za fasole lub łodygi?
    3. Czy przewiduje się wprowadzenie ulepszeń za księgi dla generałów i wyspy?
    4. Czy przewiduje się wprowadzenie nowych wysp pokazanych na testowym?
    Myślę, że jesteś właściwym adresatem tych pytań i powinieneś znać odpowiedzi na te pytania i byłoby miło gdybyś na nie odpowiedział.

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    Myślę że pkt.4 jest jak najbardziej pytaniem na miejscu...Daliście darmowe przenoszenie budynków tyle tylko że sporo osób niema ich gdzie przenosić.

  5. #55
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    1. Czy przewiduje się wprowadzenie nowych towarów do sklepu za Gwiezdne monety?
    2. Czy przewiduje się wprowadzenie nowych towarów do sklepu za fasole lub łodygi?
    3. Czy przewiduje się wprowadzenie ulepszeń za księgi dla generałów i wyspy?
    4. Czy przewiduje się wprowadzenie nowych wysp pokazanych na testowym?
    Myślę, że jesteś właściwym adresatem tych pytań i powinieneś znać odpowiedzi na te pytania i byłoby miło gdybyś na nie odpowiedział.
    przewiduja, zaraz po tym jak wprowadza do gry nowe kolory drzew, dorzuca pare nikomu niepotrzebnych zmian w tym co jest, naprawia zwiazane z tym bugi i tak im czas zleci do- i pomiedzy nastepnymi dwoma eventami.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.07.2013
    Posty
    22
    Serwer
    Złota Góra
    Mnie za to interesuje punkt 3 i myślę, że to by ciekawie wyglądało, ale znając życie to raczej nikła szansa, by się o tym dowiedzieć.

  7. #57
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja mam w tej kwestii przekonanie graniczące z pewnością co do przewidywań:
    1. Tak
    2. Tak
    3. Tak
    4. Tak

    Nie wiadomo tylko kiedy i czy przewidywania przełożą się na faktyczne wprowadzenie tych jakże fantastycznych rzeczy do gry, nie wspominając o ich ostatecznym kształcie jak już zostaną wprowadzone. Mityczne PvP też miało być równie fantastyczne i zgodnie z przewidywaniami zostało wprowadzone, a o jego kształcie można sobie podyskutować w innych wątkach

  8. #58
    gac604
    dokładnie gdzie są te dodatkowe wyspy bo jak na razie z darmowego przenoszenia to nie mam po co korzystać. Gdzie mam postawić młyny wodne ,magazyny, silosy i inne które leżą w gwieździe? Jak na razie to brak możliwości rozwijania gospodarki, no i te PvP dno.

  9. #59
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak łatwo zauważyć odpowiedzi na pytania które zadałem maja bardzo duży wpływ na zaplanowanie gospodarki zwłaszcza w kontekście wprowadzonych zmian w systemie walki jak i samego () PvP.
    Dlatego byłoby miło panie BB_Teromort gdybyś jednak udzielił na nie odpowiedzi.

  10. #60
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Jak łatwo zauważyć odpowiedzi na pytania które zadałem maja bardzo duży wpływ na zaplanowanie gospodarki zwłaszcza w kontekście wprowadzonych zmian w systemie walki jak i samego () PvP.
    Dlatego byłoby miło panie BB_Teromort gdybyś jednak udzielił na nie odpowiedzi.
    Zaraz jak zaczęliśmy tu grać, i jak powstało DCJD, jakby nie było najsilniejsza wówczas gildia i to przez bardzo długi czas
    Nasz Wódz Devilkan, już po pierwszych miesiącach gry przygotowywał wszystko pod obiecywane już wówczas PvP czy GvG...
    Przygotowywał i przygotowywał i tak się tym przygotowywaniem pod przyszłe zmiany zmęczył że opadł z sił i przestał grać!

    Także jeżeli mogę coś doradzić... nawet jak Ci nasz CM coś powie... to i tak lepiej zrób zmiany doraźne, niż pod obiecywane, planowane zmiany... bo, czego byśmy nie chcieli, też nam z sił opadniesz od tych przygotowań, a co dalej... wiadomo

    Ciekawi mnie również jak chcesz teraz uwzględnić zmiany nawet jak Ci CM odpowie - tak w pół roku będzie drzewko do ulepszenia wyspy za księgi...
    Bo co tam będzie to wróżenie z fusów
    Z pozostałymi pytaniami podobnie... a jedyne słuszne pytanie jakie mi się wydaje i ja bym zadał zamiast tych 4... to kiedy można liczyć na wprowadzenie dodatkowych wysp... bo reszta tylko generuje dodatkowe pytania :P

Zamknięty wątek
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.