Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 61

Wątek: Kilka pytań do BB

  1. #31
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale paskudne przez to, że są pokryte lodem, są. Nie pasują kompletnie to wystroju wyspy.

  2. #32
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bo wyspa jest źle zaprojektowana, wyspa powinna być ala 4 pory roku, kawałek zimowy, kawałek wiosenny, kawałek letni i jesienny
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  3. #33
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    na niemieckiej stronce pojawiły sie jakis informacje o wyprawach, nie potwierdzone oficjalnie przez BB ale ciekawe nawet.
    http://siedler-vision.de/2014/05/exp...eine-vorschau/

  4. #34
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    na niemieckiej stronce pojawiły sie jakis informacje o wyprawach, nie potwierdzone oficjalnie przez BB ale ciekawe nawet.
    http://siedler-vision.de/2014/05/exp...eine-vorschau/
    Coś mi to przypomina

  5. #35
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Kilka Pytań...do BB

    Witajcie

    Znów mamy konserwę i z nudów przeglądam na YT filmiki związane z TSO

    Po obejrzeniu filmików nasunęło mi się kilka pytań...

    1. Czy w przyszłości(celowo użyłam tego określenia) geolog będzie mógł szukać złóż tytanu, saletry, a przede wszystkim GRANITU?
    2. Czy odkrywca będzie mógł wyszukiwać "dziką strefę"?
    ( Domyślam się, że będzie to dotyczyło PvP )

    Ogólnie mówiąc, czy zamierzacie przywrócić to, co już było i w "magiczny" sposób zniknęło?

    Przypomnę, że w/w opcje były widoczne u w/w specjalistów, ale były one niedostępne.
    (Przyznam,że zdążyłam już o nich zapomnieć :P)

    3. Co z Systemem Badań dla generałów?

    4. Kiedy nastąpi owa "przyszłość"?

    Tylko PROSZĘ nie mówcie, że prosicie o "odrobinę cierpliwości" lub że to jest "w planach...." . Gracze mają tego dość.

    Jeżeli na powyższe pytania nie można udzielić konkretnych informacji, to chcę wiedzieć, (I nie tylko ja ) czy coś będzie wprowadzone jeszcze w tym roku.
    (burzenie skał, Bank Gildii, .... cokolwiek?!)

    W styczniu robiłam podobne podsumowanie, z którego dowiedzieliśmy się, że wszystko jest " w planach..."
    Minęło pół roku, (!) nikt z BB nic więcej na ten temat nie powiedział, nie pojawił się żaden "Pamiętnik developera" (chociaż BB_Xaar obiecywał, że ów "Pamiętnik..." się pojawi, nie wiedział tylko czy w danym miesiącu (!)) , nie było nawet żadnej wzmianki na stronie głównej (!) .

    Proszę o wypowiedź kogoś z BB, jest mi już obojętne, czy będzie to dotyczyło listy styczniowej, czy bieżących pytań.... (chociaż najlepiej byłoby odpowiedzieć na wszystkie )
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 24.06.2014 o 03:26 Powód: literówki

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    Chyba nie sądzisz że ktoś z BB się wypowie ?

  7. #37
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Zaraz ten temat wyląduje w koszu....

  8. #38
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Od podawania przyblizonych terminow odeszli (co zreszta chyba Xaar kiedys oficjalnie zadeklarowal) bo i tak nigdy z niczym na czas nie zdazyli.

    Co do tego czy sie pojawi i kiedy sie pojawi, to mozna bezpiecznie zalozyc, ze zanim sie pojawi to wejdzie na testowy i powisi tam z 1-2 miesiace, wiec jesli teraz niczego takiego tam nie ma, to najprosciej dac sobie spokoj z czekaniem i wypatrywaniem nowosci na horyzoncie i zajac sie czyms bardziej konstruktywnym (np uprawa marchewki).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    173
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    (np uprawa marchewki).
    Może to wprowadzą do gry??





  10. #40
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Iceman122 Zobacz posta
    Chyba nie sądzisz że ktoś z BB się wypowie ?
    Kochani w sprawach pilnych , to co się działo przez weekend BB się nie odniósł , także w tym temacie na pewno nikt nic nie napisze . NASZE APELE O LEPSZĄ KOMUNIKACJĘ SPŁYWAJĄ DO TOALETY . A O TO CAŁY CZAS PROSIMY , MASA POSTÓW W TYM TEMACIE .... I CO ? NIC JAK ZAWSZE
    Ostatnio edytowane przez jemen2 ; 29.06.2014 o 20:22

Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.