Zobacz wyniki ankiety: Który przedmiot wybierzesz w kolejnym glosowaniu targowiska gildii...

Głosujących
150. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Doświadczony generał - Cena: 9520 Monet gildii

    44 29.33%
  • Ulepszony magazyn - Cena: 2850 Monet gildi

    38 25.33%
  • Szkółka wiejska - 2850 Monet gildii

    68 45.33%
Zamknięty wątek
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 76

Wątek: [Sondaż][Targowisko Gildii] Kolejne głosowanie

  1. #21
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Ja akurat jestem zadowolony z wyboru magazynu - bedzie ruch w handlu (choc oblowia sie przy okazji multi, z ktorymi BB podobno walczy)...
    Zastanawia mnie natomiast wysokie miejsce dwoch bzdrnych przygod, ktore mozna kupic za 150 i 100 map... Zaluje tez, ze przepadla premia podswietlajaca kolekcje na wyspie, choc z drugiej strony skoro zmiany maja byc wprowadzone po evencie, to moze i dobrze, ze tak wyszlo...

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    149
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Angelkaxd Zobacz posta
    i są wyniki, jakoś mam wrażenie, że malo adekwatne do tego co słyszałam, że ludzie by chcieli
    A ilu tych ludzi, z jakich serwerów i z jakich krajów?

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak można było wybrać ulepszony magazyn zamiast szkółki?... ulepszonych magazynów można mieć od groma a szkółki są ograniczone ilościowo... ludzie to ciemna masa

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    248
    Serwer
    Złota Góra
    premia nie wyszła bo pełno osób używa programu do kolekcji i po co im to z tym też powinni walczyć

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Druczek Zobacz posta
    Jak można było wybrać ulepszony magazyn zamiast szkółki?... ulepszonych magazynów można mieć od groma a szkółki są ograniczone ilościowo... ludzie to ciemna masa
    To się nazywa "demokracja" Nie zawsze mądrość zbiorowa prowadzi do najbardziej optymalnych wyborów. Tez przecierałam oczy nie dowierzając wynikom

  6. #26
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    premie do podswietlania to kolekcji akurat by sie przydały, generalnie widac ze nie ważne kto głosuje tylko kto liczy głosy, jak mozna bylo wybrac magazyn :O albo 100xpapier za 2,5k monet gildii, śmiech na sali

    albo jest inna opcja ludzie zwątpili w te gre i glosowali na rzeczy kompletnie zbedne

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    premie do podswietlania to kolekcji akurat by sie przydały, generalnie widac ze nie ważne kto głosuje tylko kto liczy głosy, jak mozna bylo wybrac magazyn :O albo 100xpapier za 2,5k monet gildii, śmiech na sali

    albo jest inna opcja ludzie zwątpili w te gre i glosowali na rzeczy kompletnie zbedne
    Tez zakladalam, że ludzie wybiorą podswietlanie kolekcji, które jest przydatne, a będzie jeszcze bardziej przy okazji eventu. Nie wiem, czy skala instalowania niedozowlonego oprogramowania pokazującego kolekcje jest tak duża, że tłumaczy ten fenomen. Może po prostu większośc graczy nie wie, do czego te premie można wykorzystać.
    Wybór papieru i może w nieco mniejszym stopniu opraw nie jestem w stanie zrozumieć. Chyba że glosujący klikali nie czytając na co glosują.

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie czytali. Część się dziwi teraz, gdy słyszy o zawartości pudełka (myśleli że będzie z budowlami). Szkoda szkółki i premii do kolekcji.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Najwyraźniej osoby głosujące mają już dostatecznie dużo szkółek, dlatego wolą magazyn. Albo dalej nie wiedzą, że szkółki można ulepszyć.
    Ciekawi mnie, ile osób gra samemu i zagłosowało na przygody. Fakt, będąc w gildii to jeszcze ujdzie. Ale nie wyrobić 150 fragmentów map?
    Oprawy i papier pewnie wybrali, bo albo odkrywcy im nie przynoszą rudy tytanu albo (nie daj Bóg) nie mają poziomu na budowle. Albo zagłosowali, bo nie zauważyli tego zera na końcu ceny.
    Brak blasku wróżki rzeczywiście dziwi. Chcę zobaczyć jak przy evencie w piłce nożnej jakimś cudem oprogramowanie podświetlające kolekcję nie będzie działać i wtedy będzie płacz, że znaleźli tylko 4 na 32 przedmioty. Tak, wiem, marzenia. :P

  10. #30
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    albo jest inna opcja ludzie zwątpili w te gre i glosowali na rzeczy kompletnie zbedne
    Po prostu bez sensu zmuszano do wyboru 8 przedmiotów z drugiej serii, zamiast pozwolić wybrać mniej lub nic z tego nie wybierać jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą, a wybór zostawić zainteresowanym. Pewnie sporo graczy taj jak ja w drugiej części klikało co popadnie.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.