Zobacz wyniki ankiety: Który przedmiot wybierzesz w kolejnym glosowaniu targowiska gildii...

Głosujących
150. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Doświadczony generał - Cena: 9520 Monet gildii

    44 29.33%
  • Ulepszony magazyn - Cena: 2850 Monet gildi

    38 25.33%
  • Szkółka wiejska - 2850 Monet gildii

    68 45.33%
Zamknięty wątek
Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 76

Wątek: [Sondaż][Targowisko Gildii] Kolejne głosowanie

  1. #31
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Wiekszosc pewnie wybrala to co chciala a reszte zapelmila smieciami i temu tych smieci jest wiecej niz rzeczy potrzebnych....

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    BB oszukało z wynikami wyborów... nie wierzę, że nie wybrano szkółki i tyle... to trzeba mieć dysmózgowie, żeby nie zagłosować na szkółkę... ;/

  3. #33
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    Dzięki wszystkim :/ Szkółkę chciałem :'(

  4. #34
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Osobiście zagłosowałem na magazyn, bo mam tyle chleba, że mi starcza na zrobienie dziennie 5k ludzi i tak mam nadwyżkę..

  5. #35
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    248
    Serwer
    Złota Góra
    nie było dużego wyboru lecz ta premia poszukiwacz była dobrym pomysłem może by osoby co używają programu lub handlują tym. By się zmniejszyły Szkółka słaby pomysł dla mnie to i tak dekoracja Magazyn też nie można kupić za monety go w kantorze doświadczony generał był dobrym trafem dla młodych i nowych graczy Gildie by mogły zacząć pomagać im by nazbierały na tego generała

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jestem bardzo rozczarowany takimi wynikami głosowania . Jedyne wytłumaczenie tego że wygrał magazyn mam takie że ludzi z multi kontami jest więcej niż sobie wyobrażałem i głosowali na niego bo to jedyna rzecz która można handlować.

    Teraz myślę że zamiast tej sondy mogli by wprowadzić wszystkie te przedmioty a jeśli chcą aby ludzie wybierali to ograniczyć to do kupienia jednej z tych 3 rzeczy.

  7. #37
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    Chyba na podstawie wyników możemy zdefiniować jaka część społeczności TSO jest newbie, ile jest noob-ów a ile osób jest pro :P Tylko sami oceńcie która grupa należy do danego procentu głosujących. Moim zdaniem możliwość głosowania powinna być dostępna od 50lvl, a przynajmniej od 40 ;D W końcu co może wiedzieć człowiek który dopiero zaczął swoją karierę i nie zna nawet funkcji prezentowanego obiektu??
    Ostatnio edytowane przez broda102 ; 31.05.2014 o 13:30

  8. #38
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Większość głosowało na szkółkę.. ale szkółkę można kupić tylko za klej to proste ze przycięli w wuja z wynikami.
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  9. #39
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Druczek Zobacz posta
    BB oszukało z wynikami wyborów... nie wierzę, że nie wybrano szkółki i tyle... to trzeba mieć dysmózgowie, żeby nie zagłosować na szkółkę... ;/

    To twoje zdanie
    Dla mnie szkolka jest praktycznie bezuzyteczna bo ludzi z chleba sie robi masowo

  10. #40
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    Właściwie to każdy może mieć tu rację - w końcu mamy wolność słowa, wyboru i każdy wybrał to co uważał za najbardziej korzystne w jego przypadku. Mógłbym napisać to co myślę, że ta szkółka wcale nie jest aż tak nieprzydatna i nawet 8 szkółek produkujących 480 osadników dziennie to możliwe preludium do całkiem ekonomicznego łańcucha produkcji osadników za free bez zbędnego czasu produkcji w MP. A taki ulepszony magazyn to najbardziej prymitywna decyzja jaką mogliśmy podjąć, bo np. jest on dostępny w rzeczywistości bez zbędnego wysiłku na handlu, a Ci Tornados jak aż tak mocno go potrzeba to byłbym w stanie Ci go sprezentować - żebyś nie płakał . Ale tak nie napiszę:P Sorry
    Pozdro!!!
    Ostatnio edytowane przez broda102 ; 31.05.2014 o 14:07

Zamknięty wątek
Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.