Zobacz wyniki ankiety: Który przedmiot wybierzesz w kolejnym glosowaniu targowiska gildii...

Głosujących
150. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Doświadczony generał - Cena: 9520 Monet gildii

    44 29.33%
  • Ulepszony magazyn - Cena: 2850 Monet gildi

    38 25.33%
  • Szkółka wiejska - 2850 Monet gildii

    68 45.33%
Zamknięty wątek
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 76

Wątek: [Sondaż][Targowisko Gildii] Kolejne głosowanie

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    30.07.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Magazyn powinien wygrać. Szkółka na 5 poziomie daje raptem 60 osadników/24h czyli w dzień odbudowuje populację poległą w jednej bitwie w przeciętnej przygodzie... Więc aby szkółki były skuteczne to trzeba ich mieć bardzo dużo albo robić rzadko przygody. Tak czy owak w poważniejszej przygodzie trzeba korzystać z osadników.
    Generał mało przydatny i strasznie drogi. A bierze tylko 200 jednostek więc do transportu też taki sobie. Dobry tylko jako ciekawostka dla tych co nie mają.
    Magazyn w sumie szału też nie robi ale z tych 3 opcji jest najlepszy. Choćby dlatego że przed eventem można w nim zachomikować dodatkowe 18 tys (? - nie mam więc nie jestem pewien ilości) granitu.

  2. #12
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Magazyn zdecydowanie! Gienków mi nie potrzeba więcej, a szkółka za wolno osadników robi- wolę osadników dalej z chleba pykać!
    ps. A tak poza tym to marzy mi się kopalnia miedzi niewyczerpalna za MG, tak z 300k MG za nią i każdy by zbierał
    Ostatnio edytowane przez Gizmo09 ; 16.05.2014 o 21:26

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie bardzo rozumiem tych co wybierają generała albo magazyn. Kolejny nic nie wnoszący generał w czasach gdy każdy może mieć majora . Magazyny ulepszone można spokojnie kupić na handlu .
    Jedyny prawidłowy wybór to szkółka. Sama w sobie niewiele może zmienia ale razem z innymi które już można było zdobyć i kolejnymi które być może będzie można zdobyć sprawia że realnie można zacząć myśleć nad zastąpieniem łańcucha piekarni (którego trzeba a to bufować i zawiera wiele budynków) eleganckimi samo wystarczającymi szkółkami

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    W krawcu taki gienek do odstrzalu sie przydaje
    Nie kazdy wykupil juz wszystkich za klejnoty
    A szkolka dobra tak jak wyzej napisali tylko gdy sie ma ich kilka

  5. #15
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    magazyn można kupić na handlu, gienka po 3 miesiącach logowania , a szkółka limitowana więc jedyna opcja.
    "Everybody lies"

  6. #16
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia

  7. #17
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ozeo Tobie może generał nie jest potrzebny, ale na takim krawcu sporo trzeba zabijać, a i do transportu się przyda, mnie nie potrzebny, ale rozumiem że nowsi gracze chętnie go kupią.

  8. #18
    Osadnik Awatar DJPietka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Kolonia
    300 odwiedzin a 50 glosowan, glosujcie na ankiete, to nam da jakis obraz na to co wprowadza do targowiska....

    Ja nadal upieram sie ze szkolka jest najlepszym wyborem, nawet dla nowych graczy, trzeba patrzec perspektywiczne....

    Pozdro 600...
    Gildia - Easy Rider - zaprasza wszystkich graczy! Gildia bez ciśnienia. (regulamin dostępny w okienku gildii)... Kontakt: Szept, PW... Kolonia/Realm 4

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Magazyn można kupić zawsze na handlu, więc nie widzę sensu. Nie wiem czy korzyść potencjalna ma wynikać z zaoszczędzenia jednego słownie jednego patentu, czy ze zwiększenia pojemności. To drugie odpada, bo liczba magazynów potrzebna do sensownej zabudowy po podniesieniu na trzeci-czwarty poziom daje już dość miejsca do wszystkiego, oprócz jednego zadania.

    Gienek - zmienia naprawdę mało. Jak ma się tych 5 czy 8 generałów, to jeden mniej czy więcej coś zmienia? W większości przypadków nie wpływa to na liczbę kursów. No i też można ich mieć w ilości większej niż potrzebna - za niebieskie i cena z kosmosu, ale się da.

    Szkółka - bunkrów nie ma, cytując klasyka. Linii nie próbowałem przeliczać, ale tak na oko wydaje mi się, że od czasu dodania możliwości ulepszania oszczędza więcej miejsca niż zajmuje. Do tego odciąża trochę magazyn prowiantu, czego chyba nikt nie zauważył. Moim zdaniem rewelacji nie ma, ale tragedii też. Myślę że to najsensowniejszy wybór.


    [edit]
    Ile za tego generała? Trzy miesiące ostrego robienia gildzadań za gienka na 200 ludzi?
    Ostatnio edytowane przez Iphoris ; 17.05.2014 o 19:53

  10. #20
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    i są wyniki, jakoś mam wrażenie, że malo adekwatne do tego co słyszałam, że ludzie by chcieli

Zamknięty wątek
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.