Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: wesoły geolog

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    11.01.2014
    Posty
    92
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    wesoły geolog

    wesoły geolog jest teraz w zakładce oferta limitowana i kosztuje 275 kleju wcześniej był w zakładce czarny rynek i nie był limitowany (a może się mylę?), ale teraz jak się na niego kliknie to nie ma ilościowego limitu, stąd moje pytania
    1) czy teraz jest limitowany czy nie?
    2) ile kleju kosztował będąc w zakładce czarny rynek? mi się kołacze kwota 300 klejek ale nie jestem pewny...
    3) zakładka oferta limitowana ma być przez 2 tygodnie, stąd moje kolejne pytanie czy po tym okresie wróci do zakładki czarny rynek? i ile będzie kosztował?

  2. #2
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Ad 2 - tak, kosztowal 300 (tak teraz kosztuje i na angielskim i na rosyjskim serwerze)

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oferta limitowana oznacza limit czasowy. Przy niektórych rzeczach bywały dodatkowo limity ilościowe nawet w takiej ofercie, ale geologa to nie dotyczy.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Ad. 1 Wcześniej nie miał ograniczeń zakupu, teraz też nie ma, ale wystepuje w ofercie limitowanej (będzie przez krótki czas dostępny za 275 klejnotów), kiedy ta oferta się skonczy, wróci do kategorii Czarny Rynek i będzie kosztował 300 klejnotów i również będzie można kupić jego nieograniczoną ilość.
    Ad.2. patrz ad. 1
    Ad.3 patrz ad. 1

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    11.01.2014
    Posty
    92
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    dzięki
    rozwialiście moje wątpliwości
    temat do zamknięcia

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.