Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Za co kochamy system osiągnięć, czyli jakie mamy z niego korzyści.

  1. #1
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj

    Za co kochamy system osiągnięć, czyli jakie mamy z niego korzyści.

    Od czasu wprowadzenia systemu osiągnięć,(jak dla mnie rzecz równie piękna, potrzebna i wspaniała niczym zmiana koloru na czacie) większość graczy ciągle tylko stęka i narzeka na błędy.
    Może wiec wypowiedzmy się jakie mamy korzyści związane z wprowadzeniem tego systemu ?
    1 .Jak dla mnie to możliwość opchnięcia zalegających w gwieździe "tęczowych" ozdób typu kwietniki, ławeczki, których to jeszcze parę dni temu nikt za wiadro wody nie chciał kupić. Dziś idą jak świeże bułeczki nawet i po 500 monet. O dosypkach już nie wspomnę.
    2. Dodatkowe klejnoty za lewelowanie i logowanie. Większość graczy pewnie loguje się codziennie choćby na minutkę ,
    by powysyłać odkrywców i geologów i naprawić ruiny, wiec kilka kamyczków po jakimś czasie i tak za friko wpadnie.
    3. Zanim tam zajrzałem, (po raz pierwszy i ostatni) większość zadań była już zaliczona a resztę pewnie i tak się zrobi samoczynnie bez większego wysiłku z biegiem czasu.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    to taka Księga Zadań vol. 2 ... ale i tak Cię zlinczują co niektórzy.
    Mi nie przeszkadza, ale gdyby jej nie było to bym nie płakała. Zdecydowanie są bardziej potrzebne 'nowości' do wprowadzania, ale BB wie lepiej co jest Nam potrzebne

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Fajnie tylko taki system osiągnięć jak jest teraz do niczego nie prowadzi
    Mam już 12650 pkt bez jakiegoś większego problemu zostało mi zrobienie dzieci sawanny i zakazanych i praktycznie finito
    Nawet dajmy że stanę na głowie i zdobędę 14k pkt CO MI PO TYM?
    Pomysł dobry ale może jak serwer miał miesiąc dwa tfu nawet pięć a nie jak 90% ma 50lvl
    Do tego co Ci po tym że zaliczysz wszystkie zadania inni też to zrobią czemu ma służyć ten system i jego pkty?
    Co innego jakby było zbiorcze zestawienie z serwera i dane kategorie
    Nawet bzdurne
    Zrób 100 wiedz masz 100 kleju, 500 1k, 1000 700k i ranking ile kto zrobił
    Lub jakieś kategorie kto ile złota wyprodukował, mąki , chleba wody w ciągu grania w setów
    COŚ CO JEST MIARODAJNE I PORÓWNYWALNE no i interesujące dla samego gracza
    Ja np. byłbym ciekaw ile byków zrobiłem czy ile przygód machnąłem, czy chociażby taka trywialna rzecz ile czasu spędziłem w tej grze
    Gram wota i tam np. ktoś opracował takie dojście do stat że widać wszystko !!
    a tutaj problem z prostą bazą danych jest masakra

    To ja Ci gratuluje jak dorabiasz się na niewiedzy innych:P
    Ja tam pożyczam ozdoby jak ktoś chce do zaliczenia zadania

    Pomysł fajny i ogólnie go popieram ale trzeba to dopracować...

    I to co napisała przedmówczyni są nowości na które czekamy jak na zbawienie a karmią nas jakimiś zapychaczami
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 16.05.2014 o 13:16
    Uznaje starą mądrość: GDZIE ZGODA TAM SIŁA

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Spoko na testowym testuja akceptowanie dropow od razu do magazynu
    Bardzo fajna nowosc

  5. #5
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    rankingów nigdy tu nie będzie, nie wiem czym to jest spowodowane, wszelkie dane poukrywali, więc nie mamy na co liczyc - kolejny martwy punkt gry.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.