Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 120

Wątek: System Osiągnięć - Ukryte Zadania

  1. #1
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród

    System Osiągnięć - Ukryte Zadania

    Witam,

    Mam obecnie (14.05) 10600 punktów z 169/228 zadań. Chciałbym się podzielić z wami informacjami odnośnie ukrytych zadań w Systemie Osiągnięć.

    Obecnie z tego co mi wiadomo mamy do wykonania 229 zadań (możliwe że tak liczba jest o wiele wyższa), niestety problem z ukrytymi zadaniami jest taki, że osoby które je odblokowały nie wiedzą, że to było ukryte zadanie, porównując się z osobą która ma niezrobione ukryte zadanie widzi u kogoś w porównaniu ukryte zadanie jako normalne niezrobione zadanie. Dopiero porównując dokładniej ze strony osoby, która nie ma ukrytego zadania można wskazać które z zadań niezrobionych jest zadaniem ukrytym.


    Umieszczę listę zadań ukrytych które zdołałem namierzyć, oczywiście nie są to wszystkie więc z chęcią zapraszam do dzielenia się wiedzą na temat ukrytych zadań.

    1) Dar Budowniczego - 130 punktów (Ogólne/Wyspa macierzysta)
    Musimy mieć stałe miejsce w kolejce budowy, niestety nie wszystkim zalicza, przykładowo ja mam stały slot w kolejce, niestety zadanie nie zostało zaliczone. Jakiś czas temu można było kupić stały slot w kolejce za monety gildyjne, tylko że nie wszystkim zalicza go.

    2) Infrastruktura - 80 punktów (Ogólne/Wyspa macierzysta)
    Wybuduj na swojej wyspie 10km dróg. Nie wiem w jaki sposób BB oszacowało 10km ^^, aczkolwiek teraz budowanie drogi da nam 80 punktów w systemie osiągnięć.

    3) Wielka Budowa - 100 punktów (Ogólne/Wyspa macierzysta)
    Jedno tymczasowe miejsce w kolejce budowy. Uruchomienie premium lub wydanie 60 klejnotów na tymczasowe miejsce w kolejce budowy zaliczy to zadanie.

    4) Chomik - 70 punktów (Ogólne/Wyspa macierzysta)
    Musimy posiadać 100 niespecjalistycznych przedmiotów w menu gwiazdy.

    5) Poszukiwacz ścieżek - 80 punktów (Wojsko/Generałowie)
    Nasi generałowie muszą spędzić ponad 100 godzin w podróży.

    6) Nieznajomy - 100 punktów (Wojsko/Generałowie)
    Musimy posiadać w menu gwiazdy jednego generała z wydarzeń specjalnych (zadanie zalicza posiadanie Ponurego Żniwiarza)

    7) Grabarz - 70 punktów (Wojsko/Wojska)
    Musimy stracić 1000 rekrutów.

    8) Kraina Czarów - 130 punktów (Gospodarka/Budynki)
    Wybudować 100 budowli ozdobnych.

    9) Święto - 130 punktów (Gospodarka/Budynki)
    Wybudować 20 budowli ozdobnych związanych z wydarzeniem (na przykład: choinki)



    Pozdrawiam,
    Idho

    btw. będę starał się dopisywać ukryte zadania wyżej, aby były w jednym miejscu.
    Ostatnio edytowane przez Idho ; 15.05.2014 o 10:46 Powód: dodanie screena przesłanego przez mientusa

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    U mnie "Nieznajomy" nie jest ukryty.

  3. #3
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    1, 4, 5 i 6 nie są ukrytymi celami, od początku miałem je w systemie osiągnięć. Celów 2 i 3 mi brakuje

  4. #4
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Gizmo u Ciebie nie są, bo je już odblokowałeś wcześniej, ale kiedyś tam ukryte były.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    173
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta

    2) Infrastruktura - 80 punktów (Ogólne/Wyspa macierzysta)
    Wybuduj na swojej wyspie 10km dróg. Nie wiem w jaki sposób BB oszacowało 10km ^^, aczkolwiek teraz budowanie drogi da nam 80 punktów w systemie osiągnięć.
    Dzięki za info

    Wybudowałem jedną prostą dróżkę tak na ok. 20 pól i mi zaliczyło.

    Czekam z niecierpliwością na kolejne wskazówki

  6. #6
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przypominam osoby które zrobiły ukryte zadanie nie zostaną w jakiś szczególny sposób poinformowane, dodatkowo przyrównując się z osobami które takiego zadania nie zrobiły będzie widniała tam informacja że nie zrobiły, a jak przykładowo osoba która nie zrobiła ukrytego zadania przyrówna się z osobą która to zadanie zrobiła nie będzie widziała takiego zadania.

    Sprawdziłem i wiem, że System Osiągnięć zawiera 220 zadań które są widoczne, i na daną chwilę wiem że jest 9 zadań ukrytych. (Jak na razie znalazłem 7 zadań, które opisałem powyżej mam nadzieje że komuś się przydadzą takie informacje).

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    (...)
    1) Dar Budowniczego - 130 punktów (Ogólne/Wyspa macierzysta)
    Musimy mieć stałe miejsce w kolejce budowy, niestety nie wszystkim zalicza, przykładowo ja mam stały slot w kolejce, niestety zadanie nie zostało zaliczone. Jakiś czas temu można było kupić stały slot w kolejce za monety gildyjne, tylko że nie wszystkim zalicza go.
    (...)
    Jestem "ofiarą" tej pomyłki - też nie mam zaliczonego a stały slot mam.
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    (...)
    2) Infrastruktura - 80 punktów (Ogólne/Wyspa macierzysta)
    Wybuduj na swojej wyspie 10km dróg. Nie wiem w jaki sposób BB oszacowało 10km ^^, aczkolwiek teraz budowanie drogi da nam 80 punktów w systemie osiągnięć.
    (...)
    Zrobiłem i mam taki komunikat pod wykonanym:
    "Zbuduj następującą liczbę segmentów drogowych: 500".

  8. #8
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Ciekawe co trzeba zrobić by odblokować te ukryte osiągnięcia Xaar wytłumacz

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Gizmo09 Zobacz posta
    Ciekawe co trzeba zrobić by odblokować te ukryte osiągnięcia Xaar wytłumacz
    Jest ich 229 i więcej nie ma. Achievementy, które trzeba odblokować - co za nowatorskie rozwiązanie
    Ostatnio edytowane przez silu700 ; 14.05.2014 o 22:40

  10. #10
    Osadnik Awatar Galmachar
    Dołączył
    21.12.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie też problem z Darem Budowniczego pomimo że posiadam slota za MG.
    Jedno z zadań z ozdobami zaliczone, na drugie nie starczyło mi kwiatków . Dzięki za przydatny temat.
    Sygnatura wycięta przez administrację.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.