Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 120

Wątek: System Osiągnięć - Ukryte Zadania

  1. #51
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zbudowałem te 20 choinek a punktów jak nie było tak niema. Do tego jak wprowadzili te systemy osiągnięć to sporo znajomych miało już z miejsca zaliczone większość zadań np. militarnych z wygranymi bitwami a ja ani jednego. Szit jakich mało ;/

  2. #52
    Początkujący Osadnik Awatar Evandar
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Zbudowałem te 20 choinek a punktów jak nie było tak niema. Do tego jak wprowadzili te systemy osiągnięć to sporo znajomych miało już z miejsca zaliczone większość zadań np. militarnych z wygranymi bitwami a ja ani jednego. Szit jakich mało ;/
    mi dosłownie kilka minut temu zaliczyło to zadanie... właśnie w ten sposób.
    A militarnych nie masz wykonanych bo od momentu wprowadzenia osiągnięć ich nie zrobiłeś, a twoi znajomi widać tak :P

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    Ja zadanie na zbudowanie drogi miałem o samego początku wykonane i nie było żadnej informacji że wykonałem ukryte zadanie, to bardzo ciekawy dodatek dali. Za niedługo będą robić aktualizacje bez opisywania szczegółów.

  4. #54
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    teraz są 2 nowe zadania jeszcze więc jest łącznie 231, koleś idho jakiś pomysł dał, a BB wcieliło go
    Ostatnio edytowane przez Gizmo09 ; 21.05.2014 o 13:42

  5. #55
    Osadnik Awatar scorpion63
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    (...)
    Bo jeśli staje się odkryte po aktywacji premki, to mam przechlapane, muszę do przyszłego roku czekać
    a śpieszy Ci się gdzieś? :P

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Zbudowałem te 20 choinek a punktów jak nie było tak niema. Do tego jak wprowadzili te systemy osiągnięć to sporo znajomych miało już z miejsca zaliczone większość zadań np. militarnych z wygranymi bitwami a ja ani jednego. Szit jakich mało ;/
    Ja postawiłam małe choinki bałwany grobowiec choinki bożonarodzeniowe (razem 20 szt) i sie zadanie pojawiło i zaliczyło

    zadanie ze slotami mimo że mam premium włączone dopiero kupno( pod kolejka budowania i w kuferku u kupca) tymczasowego i stałego slota w kolejce budowania poskutkowało pojawieniem sie zadań i zaliczeniem ich
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 01.08.2015 o 02:01 Powód: połączenie postów

  7. #57
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam ....mam pytanko odnośnie zadania ''Kraina Czarów ''...Jakie konkretnie trzeba postawić budynki ozdobne by zaliczyło zadanie ??

  8. #58
    Początkujący Osadnik Awatar Evandar
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez fruzia007 Zobacz posta
    Witam ....mam pytanko odnośnie zadania ''Kraina Czarów ''...Jakie konkretnie trzeba postawić budynki ozdobne by zaliczyło zadanie ??
    Ja miałem grządki kwiatowe, latarnie, monumenty i co tam się dało, wszystkie zaliczyło.

  9. #59
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Minael Zobacz posta
    Wielka budowa.
    W Twojej kolejce budowy musi być jedno tymczasowe miejsce.
    To tymczasowe miejsce pojawia sie jak aktywujemy premium, wtedy też zalicza.
    Zgadza się, tak jak napisałem w pierwszym poście, aczkolwiek zdarza się że nie zalicza tego zadania, dzieje się prawdopodobnie wtedy kiedy premium było uruchomione zanim został wprowadzony System Osiągnięć i nadal trwa.


    Cytat Zamieszczone przez Gizmo09 Zobacz posta
    wow Ameryki nie odkryliście, i co mi da, że drogi i ozdoby postawiłem wymaganą ilość jak zadanie ukryte dalej jest ukryte. Geniusze z was są normalnie.
    Jakieś inne wymogi są by zadania ukryte się pojawiły niestety! Nie wystarczy posiadać np. 20 choinek by pojawiło się zadanie z ozdobami świątecznymi gdzie jest wymagane posiadania 20 ozdób z eventu

    Zalicza, właśnie w ten sposób zaliczyłem to zadanie. Budując 20 choinek. Co do zadania Infrastruktura, ktoś opisywał że musiał 3 sektory zabudować drogami. Dokładnie w opisie zadania po zrobieniu jego mamy informacje o 500 segmentach, zakładając że segment ma długość 1 kratki musimy mieć drogi o długości 500 kratek. Ja to zadanie miałem od razu zaliczone, ponieważ dróg używam do projektowania rozłożenia budynków, więc ciężko mi mówić ile drogi trzeba teoretycznie na zaliczenie tego zadania.


    Cytat Zamieszczone przez kredziarz Zobacz posta
    Ja zadanie na zbudowanie drogi miałem o samego początku wykonane i nie było żadnej informacji że wykonałem ukryte zadanie, to bardzo ciekawy dodatek dali. Za niedługo będą robić aktualizacje bez opisywania szczegółów.
    Jeżeli zadanie miałeś zaliczone od razu, wtedy sam interfejs czy komunikaty Systemu Osiągnięć były nieaktywne i nie było żadnych powiadomień (pamiętasz wielkie zdziwienie graczy z dodatkowych klejnotów, które wpadły za zrobione zadania). Odkąd interfejs jest aktywny mamy komunikaty o zrobionych zadaniach, sporo graczy ich nie ogarnia. Także mechanika ma na to wpływ, przykładowo kiedy robimy przygodę, i kończymy ją i zostają spełnione warunki, komunikat pojawia się od razu z zakończeniem przygody, dlatego albo trzeba od razu przejść na wyspę i nie czekać na okno przejściowe na zakończeniu przygody albo poprosić kogoś aby zakończył przygodę, abyśmy nie przeoczyli komunikatu.

    przykład:



    Cytat Zamieszczone przez fruzia007 Zobacz posta
    Witam ....mam pytanko odnośnie zadania ''Kraina Czarów ''...Jakie konkretnie trzeba postawić budynki ozdobne by zaliczyło zadanie ??
    Ja zadanie zaliczyłem samymi kwietnymi grządkami. (niebieskie oraz czerwone)

  10. #60
    Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Kolonia
    ja nawet nie wiedziałem że to są zadania ukryte... fakt sprawdzałem, porównywałem z innymi i czasami wydawało mi się że ktoś ma więcej zadań a czasami ja mam więcej zadań (jak patrzymy na staty ogólne) ale byłem przekonany ze to kolejny zwykły błąd w wyświetlaniu zafundowany od BB nigdy tak szczegółowo nie sprawdzałem dokładnie kto jakie zadania wykonał i czego mi tu brakuje... ogólnie wszystko co tutaj wyżej zostało podane mam zaliczone i nawet nie wiedziałem że to jest ukryte o czym pisałem już wyżej... ciekawe ile jest tych zadań ukrytych jeszcze?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.