Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: system osiągnięć: rekordowe multikonta

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat

    system osiągnięć: rekordowe multikonta

    Pochwalcie się, jakie macie u siebie na serwerach największe multikonta? Na Nowym Świecie jest wypasione, świetnie zorganizowane multi, które obejmuje co najmniej 12 (słownie: dwanaście) kont handlowych! Na szczęście to multi cały czas się rozrasta, dzięki czemu w dużej mierze uporządkowało nam handel. Oczywiście taki sukces nie byłby możliwy bez wsparcia i zaangażowania BB, więc nie narzekajcie na nich, że tylko utrudniają życie graczom ;-)

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    A co taiego te multikonta niby u was robia?

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    wystawiają oferty na handlu i rządzą ;-) poza tym, co jakiś czas dostają od BB prezenty za swój wysiłek!

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2013
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez LeoBullero Zobacz posta
    ... poza tym, co jakiś czas dostają od BB prezenty za swój wysiłek!
    pewnie główny powód posiadania multi xD

  5. #5
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez LeoBullero Zobacz posta
    Pochwalcie się, jakie macie u siebie na serwerach największe multikonta? Na Nowym Świecie jest wypasione, świetnie zorganizowane multi, które obejmuje co najmniej 12 (słownie: dwanaście) kont handlowych!
    Rozumie, że jedno z tych multikont należy do Ciebie skoro jesteś tak doskonale zorientowany.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    haha dobrze powiedziane, ja osobiście wiem o kilku multi na Słonecznym, ale są to powiedzmy sobie jasno konta powiązane rodzinnie, więc z jednego kompa gra powiedzmy chłopak z dziewczyną i się wspomagają, natomiast nie ma jakichś szczególnych korzyści po żadnej ze stron. Z tego co wiem to ogólnie multikonta są zabronione i powinno się ludzi za coś takiego wywalać całkowicie z gry wraz ze wszystkimi kontami
    PRECZ Z CENZURĄ! WOLNOŚĆ GÓRĄ!

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    Rozumie, że jedno z tych multikont należy do Ciebie skoro jesteś tak doskonale zorientowany.
    obawiam się, że jednak nie rozumiesz idei multikonta: do mnie musiałyby należeć albo wszystkie konta albo żadne

  8. #8
    Osadnik Awatar eryk_dzaffar
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ale mam pytanie;
    czy do Multi powinniśmy zaliczać konta dwojga małżonków, rodzeństwa czy innych podobnych
    gdzie korzystają z jednego IP
    a znam kilka osób które grają w taki sposób (małżonków rodzeństwa czy rodzica z synem czy córką)
    i kogo tu ukarać za to???

    jestem przeciwnikiem Multi ale powiedzmy sobie szczerze że niebyło by problemu gdyby sie takie osoby nie ujawniły
    bo zawiść że ktoś ma wiecej jest naszym narodowym sportem w którym pewnie jesteśmy mistrzami na świecie

    czy usunąć Multi? TAK
    ale w jaki sposób ???

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez eryk_dzaffar Zobacz posta
    Ale mam pytanie;
    czy do Multi powinniśmy zaliczać konta dwojga małżonków, rodzeństwa czy innych podobnych
    gdzie korzystają z jednego IP
    Zdecydowanie nie, zresztą wystarczy zgłosić taki fakt do BB. Ja chciałem zwrócić uwagę na pewną patologię: kilkanaście kont, należących najprawdopodobniej do jednego gracza, które służą wyłącznie dla potrzeb handlowych -> 2-3 razy dziennie każde multi wystawia po kilka- kilkanaście ofert.

  10. #10
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Jak masz taka sytuacje ze kilka osob gra z jednego komputera to musisz ja do upportu zglosic

    Dodatkowo zero handlu i innych akcji miedzykontowych

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.