Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: PvP

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra

    PvP

    Tak się zastanawiam, bo analizując ten słynny pamiętnik developera w którym został ujęty element taki jak PvP w naszym TSO, to już wiele rzeczy
    zostało przynajmniej w pewnej części zrobione i pewnie w przeciągu jakiegoś roku, dwóch..... :P zostaniemy poinformowani, że ten nieskazitelnie dopracowany, bezbłędny, obłędny etc. :P PvP w końcu zaszczyci nasze servery I w tym momencie okazuje się, że przez tyle czasu zdążyliśmy się tak poznać wszyscy na całym servie i powiedzmy, że prawie wszyscy żyją tu jak w jednej wielkiej rodzinie - i teraz pytanie: Kogo tu teraz atakować ??:P
    Bo czymś zupełnie innym jest kooperacja, a odmienną rzeczą jest celowe powodowanie strat. Nie wiem czy to by się opierało tak jak w Lolu, że przegrany otrzymuje jakiś procent całego expa i zasobów czy w ogóle zupełnie inaczej. Omawiając każdy aspekt, pewnie doszedłbym do takiej konkluzji, że jednak będzie to zupełnie czymś intrygującym, spełniającym nasze oczekiwania, zaskakującym z każdej strony. Od możliwości jakie ma aktualny silnik gry nie możemy niestety zbyt wiele oczekiwać. Na pewno nie będą to raczej tak absorbujące walki jak np. w Mount&Blade czy nawet LoL-u :P. Choć osobiście chciałbym zagrać w takie Settlersy połączone właśnie z Mount&Blade żebym mógł uczestniczyć w walce, do tego żeby były one wykonone w technologii pokroju Far Cry 3 czy Battlefield 4 - a na takie właśnie przedsięwzięcie jest zdolna marka Ubisoft.

    PS. Wiem, że spamię ^^
    Ostatnio edytowane przez broda102 ; 13.05.2014 o 13:41

  2. #2
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez broda102 Zobacz posta
    Kogo tu teraz atakować ??:P
    99% walk PvP było by ustawionych.

    Z tego powodu nie ma i nie będzie w Settlersach PvP, jest to stary projekt dawno porzucony przez programistów.
    Świadczy o tym tez brak jakichkolwiek statystyk ogólnych, a zwłaszcza utajnienie składów gildii.
    Chiński serwer ma PvP i implementacja systemu PvP na inne serwery była by bardzo prosta, zajęło by to mniej czasu niż wprowadzenie badziewia w postaci systemu osiągnięć.

    Jak to mawiają politycy:
    - Obecnie brak jest woli politycznej dla wprowadzenia tego rozwiązania.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    No coz dla mnie osiagniecia sa fajne przynajmniej na jakis czas
    A to wasze pvp moim zdaniem jest najwiekszym badziewiem jakie by mogli wprowadzic

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    ... jest to stary projekt dawno porzucony przez programistów
    Właśnie i dlatego przydałoby się żeby w końcu twórcy przestali postponować ten już irytujący temat, który pojawia się czasami niechcący w postach i to nie tylko na polskim forum. Stał się on już chyba, w pewnym sensie symbolem negacji :P Z pewnością ani developerzy, ani nikt z teamu BB nie ośmieli się publicznie określić jak oni to widzą, przyznać się do błędu czy cokolwiek tego rodzaju. I moim zdaniem to już nawet nie ma sensu, większość graczy już zdążyła doświadczyć możliwości i wyobraźnię tych ludzi.
    Jedyni którzy tam pracują i zasługują na pochwałę to chyba tylko graficy :P Ale nie mnie to oceniać.

    A co do systemu osiągnięć, to moim zdaniem równie dobrze jakby dodali jakiś ciąg zadań i w nagrodę te trochę klejków czy innego towaru. System nie ma licznika czy to produkcji, czy wykonanych przygód, pokonanych obozów - w pewnym momencie każdy dojdzie do tej samej cyferki, tyle samo wartej co te 50 pod awatarem. Według mnie jest to zbędne obciążanie flash-a na którym ta gra się opiera.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 06.03.2015 o 21:23 Powód: połączenie postów

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Chińczycy mają PvP, bo lubią się bić. Ja już prawie nie mam kogo atakować. No chyba nie zaatakuję swojego kolegi z gildii??
    Ostatnio edytowane przez Polkjmn ; 13.05.2014 o 15:07

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Co was tak do tego pvp ciagnie?
    Dla mnie gier z pvp jest az za duzo

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    A tak a propos to chińska wersja gry to całkiem inna bajka - ich świat i ich żółte kredki, a na naszych serverach wolałbym nie implementować takiej chimery.

    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Co was tak do tego pvp ciagnie?
    Dla mnie gier z pvp jest az za duzo
    Właśnie jak na razie nikogo tu nie "ciągnie"
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 06.03.2015 o 21:24 Powód: połączenie postów

  8. #8
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    Chińczycy mają PvP, bo lubią się bić. Ja już prawie nie mam kogo atakować. No chyba nie zaatakuję swojego kolegi z gildii??
    Dziwne że wersja rosyjska nie ma PvP

  9. #9
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Dziwne że wersja rosyjska nie ma PvP
    Oni nie muszą w grach sie pocieszać, wolą rl
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  10. #10
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    Z tego powodu nie ma i nie będzie w Settlersach PvP, jest to stary projekt dawno porzucony przez programistów.
    spekulacje.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.