Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: [undefined text]

  1. #1
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród

    [undefined text]

    [undefined text]
    To najnowszy hit systemu osiągnięć.
    Czy naprawdę trzeba było wprowadzać na siłę coś co nie jest dopracowane?
    Znowu jesteśmy serwerem testowym?

    Albo to:
    Zwiększ wartość produkcji przynajmniej 1 dla następujących surowców...
    Sensu to żadnego nie ma!
    Plaska języka trudna.

    Czy to jest naprawdę takie trudne, wprowadzenie na serwerze testowym możliwości wyboru wersji językowej, a na forum serwera testowego działów językowych?
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 13.05.2014 o 09:35
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  2. #2
    Antyrządowiec
    Jest jeszcze lepsze : masz znaleźć 55 złóż na wyspie ....posiadam 10 marmuru , 16 żelaza, 8 kamienia , 6 miedzi, 6 węgla I 8 złota co daje w sumie 54. Czy BB może mi kurde napisac gdzie znaleźli 55 bo za cholere geolog nie moze znaleźć wiecej ?...
    Ostatnio edytowane przez Antyrządowiec ; 13.05.2014 o 09:42

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Następne Wyspa Piratów ukończyć tylko samym rekrutami. Poszło wiec w piach 400 rekrutów zadanie nie zaliczone. Zabranych miałem tylko rekrutów, by nie było głupich wpadek. Uwaga generał 220 wszędzie jedna fala strata około 400 rekrutów

  4. #4
    Osadnik Awatar Galmachar
    Dołączył
    21.12.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Antyrządowiec Zobacz posta
    Jest jeszcze lepsze : masz znaleźć 55 złóż na wyspie ....posiadam 10 marmuru , 16 żelaza, 8 kamienia , 6 miedzi, 6 węgla I 8 złota co daje w sumie 54. Czy BB może mi kurde napisac gdzie znaleźli 55 bo za cholere geolog nie moze znaleźć wiecej ?...
    Musisz mieć wyszkolonego geologa, żeby szukał dodatkowych złóż marmuru i żelaza

    Cytat Zamieszczone przez MarekHerbuLeo Zobacz posta
    Następne Wyspa Piratów ukończyć tylko samym rekrutami. Poszło wiec w piach 400 rekrutów zadanie nie zaliczone. Zabranych miałem tylko rekrutów, by nie było głupich wpadek. Uwaga generał 220 wszędzie jedna fala strata około 400 rekrutów
    Mistrza nie używaj, jego ataki zalicza jako ataki z konnymi - nie wiem czy to bład czy tak miało być.
    Sygnatura wycięta przez administrację.

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ja robilem piratow majorem/wetkiem na zmianie i kolo 500 poszlo i ladnie zaliczylo
    Trzeba czytac czat pomoc to sie wtedy nie natnie

  6. #6
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    585
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez MarekHerbuLeo Zobacz posta
    Następne Wyspa Piratów ukończyć tylko samym rekrutami. Poszło wiec w piach 400 rekrutów zadanie nie zaliczone. Zabranych miałem tylko rekrutów, by nie było głupich wpadek. Uwaga generał 220 wszędzie jedna fala strata około 400 rekrutów


    MMA zaliczło za konnych

  7. #7
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    585
    Serwer
    Czarci Gaj



    kilka 'undefinów' do kolekcji

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zwiększ zasoby 3 kopalni Rudy miedzi powyżej 800 jednostek. Mam 4/3 i nie zalicz.

  9. #9
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    585
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez ma100dont Zobacz posta
    Zwiększ zasoby 3 kopalni Rudy miedzi powyżej 800 jednostek. Mam 4/3 i nie zalicz.
    to może być 'niedokładnie' przetłumaczone, spróbuj znależć złoże powyżej 800 jednostek

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Angel7212 Zobacz posta
    to może być 'niedokładnie' przetłumaczone, spróbuj znależć złoże powyżej 800 jednostek
    Znalazłem 4 takie złoża, zielony pasek pokazujący postęp tego zadania jest na maxa, czyli teoretycznie jest zadanie zaliczone, a nie zalicza.

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.