Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 121

Wątek: Błędy w systemie osiagniec

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.10.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Złota Góra
    DZOOZEF a może znajomy musi sam zrobić przygodę a nie tylko wpaść po dropa? Ktoś musi sprawdzić.
    Co do tych 55 wymaganych złóż to nawet z wyliczeń wychodzą 54 złoża. Ja nie mam arktycznej ani niewyczerpanej a i tak nie mogę zaliczyć.
    S1 - 4kamień, 1marmur; S2 - 3złoto, 3miedź; S3 - 2marmur, 3żelazo; S4 - 3miedź, 2żelazo, 1kamień; S5 - 2marmur, 2żelazo, 3kamień; S6 - 4żelazo, 3węgiel; S7 - 3węgiel; S8 - 5marmur, 5żelazo i S9 - 5złoto. SUMA = 54 złoża. No chyba że przewidują kopalnię granitu w niedalekiej przyszłości.

  2. #12
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Osoby które mają postawioną niewyczerpalną czy arktyczną kopalnię lub dosypują do kopalni podniesionej na 5 lvl nie będą w stanie zaliczyć zadania w dziale ogólne/ wyspa macierzysta/ znajomość terenu/ odkryj jednocześnie wszystkie złoża na swojej wyspie.
    Z tym nie miałam racji. Myślałam ze konieczna jest czynność odkrycia, a wygląda że wszystkie muszą być nie zawalone czy wyczerpane.

  3. #13
    Osadnik Awatar Lukash25
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja mam inny problem. Mam zadanie "Zwiększ zasoby 3 kopalni zawierających rudę miedzi> Mam zaliczone 4/3 możliwe" a nie chce doliczyć do puli tych pkt. o chodzi. Dodam że zapasy zostały zwiększone i w każdej kopalni jest po prawie 2K rudy.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Kolonia
    ale dzięki osiągnięciom można mieć dodatkową kopalnie żelaza i marmuru, więc może dzięki temu zaliczy to zadanie

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.10.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Złota Góra
    Lukash25 może tych kopalni ma być dokładnie 3 bo jak będzie mniej lub więcej to nie zaliczy?

  6. #16
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Gluciorek Zobacz posta
    Błąd w osiągnięciu "Znajomość terenu". Specjalnie wysłałem geologów, żeby na wszelki wypadek sprawdzili, czy nie ma jakiegoś złoża ekstra.
    Wszystkie możliwe odkryte a nadal ponoć jednego brakuje do zaliczenia zadania.
    A masz te cale BONUSOWE zloze marmuru i zelaza?
    Je mozna odkryc tylko dzieki umiejetnoscia i sporemu szczesciu

  7. #17
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Jeszcze do tego kupno dropa zalicza np osiagniecie bez uzycia kuszy czy puszkarzy
    TOTALNY BEZSENS powinno byc tak jak w zadaniach liczone dla WSZYSTKICH uczestnikow a nie osobno dla kazdego...

  8. #18
    Początkujący Osadnik Awatar Maverek
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A czy zalicza Wam zadanie ogólne--->specjaliści--->niezła banda? np mam wykupionych 4 gienków zwykłych z tawerny, a pasek pokazuje mi, że mam na stanie jednego. ktoś coś podobnie ?

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    złoża miedzi powyżej 800 mam 4 pokazuje, że są i tak nie zalicza

  10. #20
    Osadnik Awatar Lukash25
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MateuszPanek Zobacz posta
    Lukash25 może tych kopalni ma być dokładnie 3 bo jak będzie mniej lub więcej to nie zaliczy?

    Powiem jeszcze że mam 3 niewyczerpalne kopalnie rudy miedzi na 5 lvl ale i tak 3 są zwykłe wiec powinno zaliczyć. a wyskakuje ze są 4 na 3

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.