Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Mundialowe trofea

  1. #11
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Fakt powinno to byc w dziale dyskusje o nowosciach
    A Idho nim stwierdzi blyskotliwie ze tylko forum testowego jest od takich rzeczy to niecch poczyta regulaminy dzialow na forum


    Forum: Dyskusje o nowościach
    Jeśli Twoja znajomość języka angielskiego nie pozwala Ci na swobodne przekazanie opinii nt. nowości wprowadzanych na serwerze testowym (forum anglojęzyczne), możesz to zrobić w tym dziale - po polsku.

    Forum: Pytania i dyskusje dotyczące gry
    W tym dziale możesz zadawać pytania oraz prowadzić rozmowy związane z grą The Settlers Online.
    (Wiec teoretycznie nie jest to dobry dzial ale kogo szczerze mowiac to obchodzi jak bb i tak oleje sprawe)
    wiem, że mogę wymagać od ciebie za dużo, ale pomyśl przez chwilę... czy przykładowo:
    1) płacze na temat niedokończonego opisu przy trofeum to jest jakakolwiek konstruktywna opinia (niedokończonego ponieważ opis został zmieniony ale nie wszędzie)
    2) bezsensownych sugestii, jak przykładowo jakie flagi powinny się znaleźć, a gracze nie myślą albo może nie wiedzą że ten event jest poświęcony wydarzeniom MŚ2014 i skład drużyn krajów które w nim biorą udział jest już znany i raczej ich żale nie zmienią tego .

    można zaliczyć do definicji, którą zacytowałeś??

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Wedlug mnie to wciaz jest "przekazywanie opinii"
    Ae coz skoro czytasz wybiorczo i nie mozesz tego pojac to juz inna kwestia

  3. #13
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Wedlug mnie to wciaz jest "przekazywanie opinii"
    Ae coz skoro czytasz wybiorczo i nie mozesz tego pojac to juz inna kwestia
    .. albo może masz zbyt niskie wymagania, i zaśmiecanie podciągasz pod "przekazywanie opinii" . Dla mnie to są wypociny o żadnej wartości merytorycznej, jakiś płacz odnośnie błędnego opisu, który został poprawiony (jeszcze im zostało poprawić w gwieździe opis oraz w opisie, bo samą nazwę już dawno zmienili), więc bez ich płaczu by zmienili, ale zapewne później nie mogliby się dowartościowywać postami typu: "..zmienili opis pod wpływem mojego nacisku.." buhahahaxD
    lub żal odnośnie czemu te flagi jak nie inne, jak zostały one już wcześniej zdecydowane i żadna opinia tego nie zmieni :P

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cóż, 16 i 32 to za duże liczby dla ciebie więc spróbuję wyjaśnić to bardziej łopatologicznie.
    W poprzednim evencie było opactwo, w tym jest również opactwo.
    Identyczne, spełniające identyczne funkcje.
    Jaki byłby sens wprowadzenia do kupca przy zakupach drugiego opactwa?
    Oba różniłyby by się tylko tym, że jeden pochodzi z tego eventu a drugi z poprzedniego.
    Oczywiście bez sensu.
    Teraz zrób sobie 5 minut przerwy, ochłoń, jeśli masz problem ze zrozumieniem przeczytaj jeszcze raz.
    A teraz powiedz mi dlaczego skoro 2 identyczne opactwa są bez sensu to jaki sens mają 2 identyczne flagi?
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 12.05.2014 o 17:58

  5. #15
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    ... następne wypociny bez ładu i składu...
    Dobrze że nie czepiasz się przekąsek stadionowych ;-) , lub liczby opactw bo 2 lata temu było 5 do zdobycia w tym roku tylko 2 sztuki, a może się przyczepisz do pudełka mistrza architekta.

    Chłopcze już się nie pogrążaj, wystarczyło nam że się ośmieszyłeś w pierwszym poście pokazując nam swoja niewiedze. Jak nie wiedziałeś na jakiej podstawie zostały wybrane 32 flagi do eventu MS2014 było zapytać, a nie wyskoczyłeś z jakimiś pretensjami.

  6. #16
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pozwoliłem sobie wyciąć część postów - bardzo proszę, aby kolejne posty odnosiły się do wątku głównego.

  7. #17
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Xaar ty nie wycinaj postow tylko napisz kiedy sie impreza pilkarska zacznie

  8. #18
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tornados, na razie mogę napisać tylko tyle, że na TSO-PL jutro "zaczną się" osiągnięcia.
    Na dokładniejsze informacje nt. wydarzenia piłkarskiego przyjdzie pora. ^^

  9. #19
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Tornados, na razie mogę napisać tylko tyle, że na TSO-PL jutro "zaczną się" osiągnięcia.
    Na dokładniejsze informacje nt. wydarzenia piłkarskiego przyjdzie pora. ^^
    To czemu o tym info nie ma, że jutro się osiągnięcia zaczną? Tydzień przed powinna być takie info by każdy wiedział

  10. #20
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Jest od ponad 2 godzin... albo 3 ^^ Na forum moj post napisany o 17:30 a na zegarze 18:30 nie wiadome na ktory patrzec
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...483#post151483

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.