Zobacz wyniki ankiety: Czy jestes za wprowadzeniem pomyslu w zycie

Głosujących
65. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak, fajny pomysl

    52 80.00%
  • nie

    2 3.08%
  • tak, pod pewnymi warunkami

    7 10.77%
  • obojetne

    4 6.15%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Odkrywca i kolekcje

  1. #1
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Odkrywca i kolekcje

    Pewnie każdy ma w którymś momencie problem ze znalezieniem elementu kolekcji na wyspie. Pomagają znajomi lub czary, ale to nie zawsze rozwiązuje problem.
    Odkrywca ma natomiast nieużyteczną od pewnego etapu funkcję odkrywania sektora (Zbadaj włości). Wiadomo, że po zdobyciu wyspy, co 99,99% graczy już zrobiło funkcja jest do kosza.

    Moja propozycja, jest taka, aby tą opcję wykorzystać na odnalezienie jednej, losowej z kolekcji na wyspie i oznaczenie jej tak jak oznaczają to znajomi.
    Jak ktoś chce wszystkie znaleźć, to musi ich kolejno (lub hurtowo) wysyłać. Nie jest to rzecz totalnie ułatwiająca życie, ale rozsądna.
    Ostatnio edytowane przez Minael ; 07.05.2014 o 09:44
    Skrzydła do góry!

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    44
    Serwer
    Kolonia

    Odkrywca nie wykorzystana funkcja "zbadaj włości"

    Odkrywca posiada badanie wlosci. Funkcja ta jest wykorzystywana tylko i wylacznie na poczatku gry, po czym sie poprostu staje zbedna.


    Moja propozycja jest by wykorzystac te funkcje to szukania kolekcji. Sa takie sztuki ktore poprostu sa " schowane pod miotla " i za zadne skarby znalesc sie nie da.

    Sa gracze ktorym nawet 9 klejnotow na plomien wrozki wydaje sie byc duzym wydatkiem , choc moze nie jednorazowo to kilka takich zakupow i uzbiera sie spora sumka :-) .
    Mozna tez poprosic znajomych o pomoc lub kupic na handlu poszukiwanie kolekcji.

    Wydaje mi sie jednak to dobrym pomyslem :-)

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ja dzis znajomemu szukalem 20 minut :/
    Nawet na plomieniu wrozki nie bylo widac bo za kantor handlowy wpal kolor czerwony i sie wypatrzec nie dalo bez fartownego najechania kurorem

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Można, tylko przydałoby się wydłużyć czas (np. jedna godzina), tak żeby nie nadużywać tej funkcji.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I warto byłoby ograniczyć wskazanie Grubaska do jednej sztuki

    Pomysł przyznam ciekawy, ale na wprowadzenie raczej bym nie liczyl :P

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Bardzo dobry pomysł, aby nie było łatwo jeden odkrywca powinien w określonym czasie odnaleźć i oznaczyć jeden element. Ale wiadomo możemy sobie tutaj tylko pogdybać )

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    sorki ale lipa pomysł za klejki macie już buffa i go trzeba używać a nie wszystko za free byśta chcieli pozdro w temacie nara jestem na nie

  8. #8
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 19.07.2014 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.