Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: [statystyka] Szanse i procenty na dropy w przygodzie Ryczący Byk

  1. #21
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Iskidv Zobacz posta
    Oczywiście że coś mieszają u mnie np w CR szansa na saletrę to jakieś 60%, na rudę tytanu z 30%. Granitu wogóle nie trafiam z cr
    szansa =/= procentowy rozklad wynikow.

    To jest akurat zagadnienie z podstaw rachunku prawdopodobienstwa ;p
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #22
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez adrkan_ Zobacz posta
    Może dlatego, że robisz je w jakimś odstępie czasu. Zauważ, że tu było 2 tygodnie, u Ciebie miesiąc, dwa te 247 dropów?
    Od 19 marca. Czyli jakies 50 dni. Generalnie nie ma co narzekac. Wydropilem przeszlo 150k granitu licząc ze wszystkim przygodami...nie tylko byka robilem.

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Slavetti Zobacz posta
    Aby wpływać na eventy, zakupy klejków, itp...
    Mniej więcej tak to wyglądało podczas inauguracji takiej premii za 95 klejnotów pt. Mistrz architektury gdzie w pierwszym dniu występowały na 10 rzutów 9 lodowych rezydencji i nikt nie zaprzeczy, że było inaczej. Niektórzy twierdzą, że to przypadek (trzeba było w tym dniu w totka iść grać) inni, że manipulacja. Są zawsze dwie grupy takiego sporu i nie wiem jakich użyłbyś argumentów zawsze będą pilnowali aby racja była po ich stronie

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    09.08.2013
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez adrkan_ Zobacz posta
    Może dlatego, że robisz je w jakimś odstępie czasu. Zauważ, że tu było 2 tygodnie, u Ciebie miesiąc, dwa te 247 dropów?
    Nie ma to żadnego znaczenia, szansa jaka jest każdy widzi w pierwszym poście.
    Ja mam indywidualnie spisane swoje ostatnie przeszło 500 dropów z byka (tylko 1 slot), na przestrzeni jakiś 4-5 miesięcy, i mój wynik niewiele różni się od tego co wyszło u Was.

  5. #25
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez silu700 Zobacz posta
    Mniej więcej tak to wyglądało podczas inauguracji takiej premii za 95 klejnotów pt. Mistrz architektury gdzie w pierwszym dniu występowały na 10 rzutów 9 lodowych rezydencji i nikt nie zaprzeczy, że było inaczej.
    Oczywiscie ze zaprzeczy, u mnie na 24 pudelka z pierwszego wykupu wpadly 2 rezydencje i wieza. Potem wpadla zdaje sie jeszcze jedna rezydencja albo dwie.

    Poza tym co to za ugolnianie jesli zdecydowana wiekszosc graczy nie wypowiada sie nawet na forum ani w zaden alternatywnej formie ktora pozwalalaby sprawdzic jak to wyglada u innych (poza skromna grupa ludzi ktorych znasz).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #26
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Oczywiscie ze zaprzeczy, u mnie na 24 pudelka z pierwszego wykupu wpadly 2 rezydencje i wieza. Potem wpadla zdaje sie jeszcze jedna rezydencja albo dwie.
    Widocznie przespałeś "promocję".

  7. #27
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bo tam było coś skopane z tym losowaniem, potrafiło na 10 pudełek 8 królików lub gloriett, nauczyłem się że jak 2 badziewia pod rząd idą odpuszczałem, pudełka otwierałem później.

  8. #28
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    I co później wyskakiwało coś innego ? Pytam bo ja mam wrażenie, że to co wypadnie z pudełka czy też znajdzie grubas jest już ustalone w momencie kupienia pudełka / wysłania grubasa a nie w momencie otwarcia / powrotu... (patrz jaja i prezenty).
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  9. #29
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Oczywiscie ze zaprzeczy, u mnie na 24 pudelka z pierwszego wykupu wpadly 2 rezydencje i wieza. Potem wpadla zdaje sie jeszcze jedna rezydencja albo dwie.

    Poza tym co to za ugolnianie jesli zdecydowana wiekszosc graczy nie wypowiada sie nawet na forum ani w zaden alternatywnej formie ktora pozwalalaby sprawdzic jak to wyglada u innych (poza skromna grupa ludzi ktorych znasz).
    No to tym gorzej dla Twoich faktów

    Cytat Zamieszczone przez silu700
    Widocznie przespałeś "promocję".
    A od której do której była?
    Ostatnio edytowane przez thordis ; 08.05.2014 o 21:37
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.