Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: [statystyka] Szanse i procenty na dropy w przygodzie Ryczący Byk

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj

    [statystyka] Szanse i procenty na dropy w przygodzie Ryczący Byk

    Witajcie ponownie,

    Jak zapewne pamiętacie z tematu: http://forum.thesettlersonline.pl/th...Czarni-Rycerze
    obiecałem statystykę na ryczącego byka. Już jesteśmy po evencie, był zdecydowanie bardziej owocny jak w czarnych rycerzach. Łącznie 1775 dropów. Tym razem limit obejmował 60 szt/ osobę. Konkurs trwał podczas eventu jajkowego (ok 2 tygodnie)

    Garść ciekawostek:
    W CR wypadło średnio ok 217 granitu / drop. W RB aż 378 szt. granitu / drop. Aż o 74% więcej.
    W ryczącym co 4 drop był z granitem, a w czarnych rycerzach co 5,5 dropa wlatywał granit.
    Mapkę z szansami na poszczególne looty można już zmienić. Aż 38,5 % z 3 i 4 slotu prawdopodobieństwa na miecze ze stali!
    Wypadło tych mieczy ponad półtora miliona. Starczyłoby na niemal 164 tys żołnierzy
    Ich wyprodukowanie trwałoby (5 lvl koszar bez buffa) 273 dni.
    Co sumując z resztą ze slotów 3 oraz 4 daje nam zawalone koszary na 622 dni (EZ 44200szt - 184 dni, Ku 43400 szt - 120 dni, Pu 10800 - 45 dni).

    Poniżej tabela:


    Szanse na drop wg poradników:


    Po uwzględnieniu powyższej tabeli:


    Jednocześnie bardzo bym chciał podziękować wszystkim osobom w Gildii, które pomagały oraz wszystkim wygranym. Gratulacje!

    Mile widziane uwagi
    Ostatnio edytowane przez adrkan_ ; 06.05.2014 o 14:41

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Chyba ci sie miecze pomylily bo napisales ze zelazne
    A te akurat z byka nie leca xD

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    Fakt, dzięki za wychwycenie, już poprawione

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Przydatne Dzięki

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z wyjątkiem mieczy stalowych które wpadały "kosztem" armat, pozostałe różnice to błąd statystyczny.
    Z drugiej strony nie wiem, czy to po prostu nie błąd w pierwszej tabelce bo w moim subiektywnym odczuciu, miecze stalowe zawsze wpadały częściej niż armaty.
    Ale mówię - to moje subiektywne odczucie.
    Generalnie - kawał solidnej roboty

  6. #6
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    dobra robota adkran_ jak zawsze gratulacje wszystkim za wygrane oczywiście

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    237 dropów z byka, 65 razy saletra - 27,4%. Granit - 50 razy - 21,1% , 59 razy ruda tytanu, bale reszta - 63 razy. Przedział czasowy 19 marca - 6 maja. Innych statystyk nie chce mi się pisać, ale granit w każdej przygodzie dropi mi najrzadziej. Co do mieczy stalowych - wpadają najczęściej, potem damasceńskie i kusze, armaty najrzadziej. W slocie z monetami, najczęściej mam monety i +500 do złota. Zboże wpada mi sporadycznie.

    Od wczoraj 11 dropow. Z dwoma przed chwilą (238 i 239). Saletra - 7 razy, bale, ruda tytanu, granit 1800. Doladowanie zlota 3 razy, pomnik, raz zboze, 6 razy monety. W event jak robilem po 5-6 bykow na dzień ludziki mi tak czesto dropili, ze nie musialem zadnych z chleba robic.

    Dziś tj. 7 maja kolejne 6 dropow. Wynik - ruda tytanu, 1800 granitu, saletra, bale, saletra, saletra.
    Ostatnio edytowane przez jozioblabla ; 07.05.2014 o 12:57

  8. #8
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    W umie tez jakos bardzo ci nie odbiega od tych 25%

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj
    dobra robota adkran_ jak zawsze

    Celem gildii jest skupienie doświadczonych z wysokimi lvl - stawiamy na aktywność - nasi członkowie są często online - chęć podnoszenia gospodarki - jak i w przyszłości stworzenie teamu mocnego gospodarczo i militarnie

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    09.08.2013
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    Dobra robota...

    Kolejne potwierdzenie, że nawet bez uwzględnienia premium (j.w.) drop na dzień dzisiejszy warty powyżej 2k monet.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.