Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: [statystyka] Szanse i procenty na dropy w przygodzie Ryczący Byk

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja mam teorię spiskową taką, że prawdopodobieństwa dropienia są płynne i BB zmienia je w zależności od własnego widzimisię. Na poparcie tej tezy dwa fakty:
    1. BB nie ujawnia statystyk
    2. Gracze wyraźnie zauważają falowe wzrosty i spadki dobrych dropów.
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Slavetti Zobacz posta
    A ja mam teorię spiskową taką, że prawdopodobieństwa dropienia są płynne i BB zmienia je w zależności od własnego widzimisię. (...)
    Po co?

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Aby wpływać na eventy, zakupy klejków, itp...
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  4. #14
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Slavetti Zobacz posta
    Na poparcie tej tezy dwa fakty
    akurat te fakty niczego nie popieraja ;p
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #15
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Taa.
    Szanse są ustalane normami unijnymi w związku z tym należy nimi manipulować.
    Poza tym wszyscy w domu.

  6. #16
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie wiem co ma drop z przygody do eventu, chyba ze dropia surowce eventowae bo tak to raczej nic. Nawet jakby dropił sam granit bezustannie to jak to sie ma do eventu? Bedziesz miał duzo granitu to bedziesz mógł kupic od innych pisanki itp. A nie ze sklepu gdzie mozna tylko za klejnoty. Wiec jakbyś miał 1kkkk tego granitu to nie byłbyś w stanie zdobyc surowca ze sklepu bo jest tylko za klejnoty. Na rynku wtórnym (kantor) a i owszem tak, a skąd inni maja te surowce to już ich sprawa.

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oczywiście że coś mieszają u mnie np w CR szansa na saletrę to jakieś 60%, na rudę tytanu z 30%. Granitu wogóle nie trafiam z cr

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    te wasze teorie spiskowe ))))
    adrkan dobra robota

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Teorie, teoriami. Na ostatnie 19 dropów z byka, 9 razy saletra. Obecnie na 247 ostatnich dropów saletra 72 razy. 29,1%. Granit 52 razy. Jak dla mnie to już duży rozstrzał jak na prawie ćwierć tysiąca dropów. Mam jeszcze w sumie zapisanych inne 157 dropów z byka, z tym że w większym przedziale czasu i tam również saletra to 53 wyniki. 43 razy bale, 41 razy ruda tytanu i 20 razy granit. Choć musze przyznać, że nie zapisywałem każdego dropa z byka, jak teraz to robie od ponad miesiąca. Jednak saletra przoduje. Może te statystyki wyglądają ładnie dla grupy osób robiących łącznie prawie 2000 dropów. Dla mnie jako pojedynczej osoby już nie. Wiadomo, że ilościowo najwięcej wpada bali, potem granitu, mniej saletry i rudy tytanu najmniej. Ciekawostka jest taka, że w tym roku wydropiłem (z premium i bez) przeszlo 120k saletry w wszystkich przygodach jakie robiłem.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    Może dlatego, że robisz je w jakimś odstępie czasu. Zauważ, że tu było 2 tygodnie, u Ciebie miesiąc, dwa te 247 dropów?

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.