Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Zaproszenie do przygody

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowy Świat
    Może daj sobie spokój,piszę tutaj,żeby support o tym nie zapomniał,już im pisałem formularz kontaktowy.Poza tym jestem ciekawy czy tylko mnie to spotkało.jeżeli przeczytasz po kolei to zrozumiesz,że błąd jest przez cały czas a poprzez różne działania się nasila i obejmuje kolejne zagadnienia.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.04.2013
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    Mi się dzieje tak od 2 dni u kolegi na kompie mogę się zalogować i grać (on ma Operę) a u mnie mogę się zalogować ale nie mogę grać (ja mam Chrome)
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Przechwytywanie.jpg, 
wyświetleń: 98, 
rozmiar: 9.6 KB, 
ID: 1991.  
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 05.05.2014 o 22:18

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowy Świat
    ...ja gram też na Operze,nic nie naprawili.Kurcze czy tam mają kowali czy informatyków ?

  4. #14
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Podejrzewam że mają kogoś na poziomie tzw prawników, kowal by sobie jakoś poradził

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowy Świat
    Przypuszczam,że gdybym zakończył przygodę (zdradzony mały krawiec) bez zapraszania lotników to by było po kłopocie.Jednak dlaczego mam stracić 2 dropy ?...w imię czego ? Może BB_xaar coś odpowie ?

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    problem pojawia się od kilku dni i relog nic nie pomaga. Gdy nie sa zaproszenia wysłane w momencie otwarcia przygody - później klapa. wczoraj i dziś straciłem w czarnych - jedna osoba zaproszonaw dwóch grach - dwa loty - za każdym razem pojawiało się ze jest 6 graczy aktywnych gdy w rzeczywistości były dopiero dwie osoby - ja i

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.12.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Złota Góra
    Koledze chodziło o problem który ja opisałem później w moim poście http://forum.thesettlersonline.pl/th...ń-do-przygody

  8. #18
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez wsg2012 Zobacz posta
    problem pojawia się od kilku dni i relog nic nie pomaga. Gdy nie sa zaproszenia wysłane w momencie otwarcia przygody - później klapa. wczoraj i dziś straciłem w czarnych - jedna osoba zaproszonaw dwóch grach - dwa loty - za każdym razem pojawiało się ze jest 6 graczy aktywnych gdy w rzeczywistości były dopiero dwie osoby - ja i
    Należy podziwiać programistów, że udało się im zaprogramować takiego fajnego buga, doceńcie pracę i wysiłek jaki w to włożyli.
    Obecnie pracują nad jeszcze fajniejszymi bugami.

    BB_Xaar poprosimy o osobny pamiętnik bugowniczego, który by opisywał nad jakimi bugami obecnie programiści pracują.

    PS.
    Skunks na koszarach plus przygoda krawca (zdradzony?) daje pętle w koszarach, no to jest przecież majstersztyk.
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 07.05.2014 o 22:07
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowy Świat
    Dzisiaj support mi odblokował przygodę I'm happy....jednak dlaczego to trwało 6 dni ?...tego juz nie napisali.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.