Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Zaproszenie do przygody

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowy Świat

    Zaproszenie do przygody

    Mam problem,zaprosiłem kolegę do przygody i chociaż nie było go on-line to pojawił się komunikat,że przyjął zaproszenie ale ten komunikat był x4 jeden pod drugim.Zdarzało się że kolega wrzucał premie a system informował mnie,że jest niedostępny kiedy pisałem mu coś na szepcie,no i zielona dioda tez się nie świeciła.Pomyślałem,że teraz też jest tak samo i kolega zaraz wskoczy i coś ubije.Jednak nie pojawiał się a kiedy otwieram okno przygody i wchodzę w zakładkę "Pokaż szczegóły" to pokazuje mi się że 2 sloty są zajęte przeze mnie i kolegę a pod spodem jest opis...liczba graczy 3...aktywnych graczy 2,czyli ja i zaproszony kolega.Problem polega na tym,że on nie przyjął zaproszenia i nie może wejść na przygodę,system też nie zwrócił zaproszenia abym mógł zaprosić go ponownie i tak jest od 3 dni a dni opremium uciekają,ciekawe czy support uzupełni mi te stracone dni premium,czekam dalej.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.04.2013
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    myślę że support nie uzupełni twojego konta premium
    nie wiem czy wogóle da się coś z tym zrobić
    spróbuj wyczyścić dane przeglądarki (ctrl + shift + delete)
    ja nie mogę wejść do gry przez ok. 2 godz - w załączniku masz co mi się dzieje
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Przechwytywanie.jpg, 
wyświetleń: 127, 
rozmiar: 9.6 KB, 
ID: 1986.  

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowy Świat
    mam specjalny program do czyszczenia cookies,więc to nie jest ten problem...jest to jakiś błąd techniczny

    Dzisiaj,żeby przetestować problem:kolega który niby jest u mnie na przygodzie kończył zdradzonego, zaprosił mnie i drugiego lotnika z którym się wymienił lotkami.Byliśmy ciekawi czy będzie mógł zalogować się do niego na przygodzie bo przecież siedzi u mnie.Oczywiście zalogował się i przygodę ukończył a w tym czasie pokazało się u mnie 6 slotów:słownie(sześć) i pod nimi napis,graczy 3...aktywni gracze 6...więc to nie śmieci w przeglądarce tylko błąd w grze.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To błąd gry wprowadzony podczas ostatniej konserwacji, wystarczy zrobić reloga.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowy Świat
    Gdybyś uważnie przeczytał pierwszy post,to byś wiedział,ze problem jest od kilku dni,więc logowałem się kilka razy,więc relog nic tutaj nie daje.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.04.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Ja też nie moge wejść, wyskakuje mi błąd serwera, wylogowałem się, z komputera a i tak nie mogę wejść.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowy Świat
    No zobaczcie i kolejny problem,jak wczesniej pisałem:kolega kończył zdradzonego krawca i byłem u niego ubiłem 2 pełne obozy i co ?...i nic,przygoda skończona a dropa nie ma.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.04.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Bez tytułu.jpg, 
wyświetleń: 137, 
rozmiar: 18.4 KB, 
ID: 1989.

    Ja mam takie coś

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowy Świat
    próbuj odświeżać nawet po kilka razy...jak nic nie da to całkowicie wyjdź i wejdź ponownie,może się uda zalogować

  10. #10
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Piszesz bardzo chaotycznie i mieszasz wiele spraw.
    Jeśli nie przyjął zaproszenia i nie wróciło być może pomoże wejście w skrzynkę wysłane w poczcie.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.