Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Wyspa piratów - poradnik MMA [mistrz] dla jeszcze bardziej leniwych

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj

    Wyspa piratów - poradnik MMA [mistrz] dla jeszcze bardziej leniwych

    Dla leniwych a zarazem chcących szybko robić jedna za drugą wyspę piratów. Już prościej się nie da, a jak macie 3xweteran i major plus 2xMMA to tak naprawdę 25 min i koniec przygody, jedna za drugą.



    Straty w żołnierzach są przybliżone. Oczywiście nie jest to najtańsze, ale chyba najszybsze robienie wyspy. Polecam!

    PS. Jak słusznie zauważył Misiorww - straty mogą sięgać 135Ż. Mi jeszcze tyle nie udało się stracić

    PS2. Zmiana grafiki, wydaje mi się, że na lepszą. Dzięki emuq
    Ostatnio edytowane przez adrkan_ ; 27.08.2014 o 13:01

  2. #2
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    liczylem dla elitarnych to chyba 110EZ straty na wszystkie obozy przy skladzie 220EZ xD
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dobry poradnik mozna zrobic 220EŻ 1 skład zniszczy wszystko strata ok 145 EŻ Mega leniwi 1 atak na wszystkie obozy 1 skład 1 gienek sprawdzcie i powiedzcie czy jest ok

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tylko po co tracić EZ jak można tracić Ż? Straty te same, a EZ droższe. I nie wszystkie obozy jeden skład, tak się nie da. Trzeba zniszczyć przywódców. A MMA bije wszystkie obozy po drodze zahaczając je prócz właśnie przywódców (2 oraz 3).

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    nom za chwile ktos wymysli czarnych z mma na samych kuszach byle blokow nie robic ..bez przesady loodzie...
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    Duszysko to rób nadal z blokami, dłużej i bardziej czasochłonnie, ale z mniejszymi stratami. To jest poradnik dla osób, którzy także grają z "doskoku".
    Jeśli by się dało to z chęcią bym robił czarnych na dwa ataki.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez adrkan_ Zobacz posta
    Duszysko to rób nadal z blokami, dłużej i bardziej czasochłonnie, ale z mniejszymi stratami. To jest poradnik dla osób, którzy także grają z "doskoku".
    Jeśli by się dało to z chęcią bym robił czarnych na dwa ataki.
    To po co robisz przygody jak zajmuja Ci za duzo czasu? Postaw wiecej kopalni zlota, piecow zlota, mennic - produkuj monety i kupuj dropy (bez emocji i zajmie malo czasu)

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez promyk_ Zobacz posta
    To po co robisz przygody jak zajmuja Ci za duzo czasu? Postaw wiecej kopalni zlota, piecow zlota, mennic - produkuj monety i kupuj dropy (bez emocji i zajmie malo czasu)
    Pograj, a zrozumiesz. Komuś się przyda i przydaje, jeśli Tobie nie - nie pisz tego typu postów w przyszłości. Nic nie wnoszą.

  9. #9
    Osadnik Awatar GarnekPierogów
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Złota Góra
    Dobry poradnik. Jak tylko MMA pojawił się na testowym, to robiłem takie same symulacje. Można jechać na dwóch MMA, jeśli ktoś się dorobi.
    Chuck Norris robi bloki majorem.
    ---
    Uwolnij pieroga!

  10. #10
    Osadnik Awatar sivy-devil
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    mi to też pasi,nie chce mi sie bloków robić i obecnie robię sobie poradniki tak by bez bloków jechać,straty EŻ,Ku czy nawet puszek-jakoś mi nie straszne,niewiele się tego typu woja traci a w magazynach full damascenów,kuszy czy armat
    Nigdy nie mów nigdy

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.