Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Postawienie ulepszonego silosu

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.01.2014
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Postawienie ulepszonego silosu

    Witam, chciałbym się dowiedzieć od kogoś ogarniętego w tym temacie, gdzie najlepiej postawić ulepszone silosy? Chodzi mi o dokładne miejsce przy moich gospodarstwach



    Gdyby ktoś mógł mi zaznaczyć to byłbym bardzo wdzięczny

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    musisz na zmianę pole silos pole silos tak będzie najlepiej.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ulepszony silos stawiasz OBOK magazynu i pole pod nim, a drugi silos z drugiej strony magazynu, taki agregat obsłuży 11 gospodarstw (oczywiście bufowanie jest konieczne)

    Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: silos.jpg, 
wyświetleń: 778, 
rozmiar: 104.9 KB, 
ID: 1980.

    Najniższy obrazek tam gdzie są teraz smolarnie.
    Ostatnio edytowane przez Zamiro ; 02.05.2014 o 15:59

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.01.2014
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Czyli smolarnie z ostaniego obrazka przestawic w inne miejsce i na ich miejsce wrzucic ulepszone silosy?

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    musisz na zmianę pole silos pole silos tak będzie najlepiej.
    Nie pisz głupot. Po co wstawiać tyle pól które zajmują miejsca? Wystarczy jeden magazyn, jedno pole i gospodarstwa z silosami:

    Aktualnie 3 gospodarstwa na 1 ulepszony silos (drobne różnice mogą wyjść z uwagi na różne odległości do magazynu i pola).
    Tyle, że szykuje się EVENT i CEMENT i 6 poziom gospodarstw. Więc przelicznik 3/1 przestanie działać do momentu jak nie wprowadzą 6 poziomu dla Ulepszonego Silosu.
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Ulepszony silos, to silos, który obsługuje niecałe 3 farmy. Odnośnie ośrodków farmerskich samowystarczalnych polecam mój poradnik:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ik+gospodarczy

    Porady powyżej to jest przykład najgorszego z możliwych ustawień (bez obrazy , ale tak jest )

  7. #7
    Szahriw


  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Althair Zobacz posta
    Porady powyżej to jest przykład najgorszego z możliwych ustawień (bez obrazy , ale tak jest )
    może tak, a może nie. Wiesz brałem Twoje porady pod uwagę ale pojawił się duży problem-> ludzie ciągle coś gubili przy buffowaniu, musiałem im tłumaczyć, szukać.
    Teraz mam np. rzeźników w jednym miejscu i mimo, że nie jest to optymalne to chociaż przy każdym koszykowaniu nie muszę tłumaczyć gdzie mam szóstego rzeźnika...
    I mam święty spokój, nikt nie pyta gdzie jest to czy tamto, wszystko jest w jednym miejscu i od razu widać czy zbuffowane czy nie. Taka jest brutalna prawda o optymalnym ustawieniu

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.01.2014
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ustawienie to moze byc optymalne, wydajne albo wygodne To ktore sie wybierze zalezy od nas, ja natomiast szukam rozwiazania optymalnego.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dwa ulepszone silosy obok magazynu i pod nimi pola a w okół tego 17 gospodarstw.
    Budynki za które płaci się prawie 2k klejnotów i niemało wydaje się na ulepszenia zasługują na bufowanie x3 (odznaka pracownika)
    nic lepszego nie wymyślisz.

    Jeśli ktoś nie ma zamiaru bufowania ulepszonych silosów, to niech ich nie kupuje.
    Ostatnio edytowane przez Janek1998 ; 04.05.2014 o 18:44

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.