Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 101

Wątek: Mistrzostwa świata w piłce nożnej

  1. #71
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Jak event FIFA 2014 będzie zbliżony do wielkanocnego to chyba wszyscy będą zadowoleni nie senso stricto ale tak po prostu wyważony do możliwości graczy a nie li ich portfela to chyba gra będzie nadal jak na razie wciągająca

  2. #72
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    dlaczego przedmioty dodane do przygody przysługują dopiero graczom po zakończeniu przygody a nie po odszukaniu ich na wyspie przygody?

  3. #73
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Po prostu niech The setlers online zostanie a kasa nie dzieli :-)

  4. #74
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Konstanty, to już dawno zmienili, dla mnie słusznie

  5. #75
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Konstanty_: Takie rozwiązanie zostało wprowadzone wraz z eventem Wielkanocnym w którym przygody eventowe opierały się właśnie na zbieraniu kolekcji, dlatego też aby nie wysyłać 9-ciu wiadomosci kolekcje są przesyłane po pozytywnym zakończeniu przygody. Ma to również pozytywny wpływ na przygody wieloosobowe gdzie wszyscy aktywni w przygodzie gracze otrzymują wszystkie kolekcje, a nie jak wcześniej tylko Ci którzy byli aktywni w momencie zebrania.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  6. #76
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Konstanty_ Zobacz posta
    Jak event FIFA 2014 będzie zbliżony do wielkanocnego to chyba wszyscy będą zadowoleni nie senso stricto ale tak po prostu wyważony do możliwości graczy a nie li ich portfela to chyba gra będzie nadal jak na razie wciągająca
    fajnie że oceniasz wszystkich swoją miarą...
    moja miara mi pokazała że nie wydając ani jednej monety czy jednego klejnotu na jajko - miałem ich po pachy tylko z przygód i od grubasków...
    więc w moim odczuciu event wielkanocny nie był wyważony ani trochę...

    fascynuje mnie też podejście że jak coś dają - to wyważenie = muszę kupić wszystko co mnie interesuje bez większego wysiłku... a jak nie to płacz i lament... że BB tylko na kupowaniu kleju zależy

  7. #77
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Obcy10 Zobacz posta
    fajnie że oceniasz wszystkich swoją miarą...
    moja miara mi pokazała że nie wydając ani jednej monety czy jednego klejnotu na jajko - miałem ich po pachy tylko z przygód i od grubasków...
    więc w moim odczuciu event wielkanocny nie był wyważony ani trochę...

    fascynuje mnie też podejście że jak coś dają - to wyważenie = muszę kupić wszystko co mnie interesuje bez większego wysiłku... a jak nie to płacz i lament... że BB tylko na kupowaniu kleju zależy

    Tu jest racja, zgromadziłem przed eventem prawie 2kkk monet na pisanki a tu się okazało że na pisanki nie wydałem nawet monety a większość poszła na młyny/silos/lodowe, Oby w piłkarskim nie było tak łatwo bo zaczyna się to robić nudne.
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  8. #78
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Obcy10 Zobacz posta
    fajnie że oceniasz wszystkich swoją miarą...
    moja miara mi pokazała że nie wydając ani jednej monety czy jednego klejnotu na jajko - miałem ich po pachy tylko z przygód i od grubasków...
    więc w moim odczuciu event wielkanocny nie był wyważony ani trochę...

    fascynuje mnie też podejście że jak coś dają - to wyważenie = muszę kupić wszystko co mnie interesuje bez większego wysiłku... a jak nie to płacz i lament... że BB tylko na kupowaniu kleju zależy
    a wg mojej miary event wielkanocny nie był wyważony właściwie. Zbierając wyłącznie od grubasów i robiąc 2 przygody na tydzień nie uzbierałem na wszystko co chciałem. Zabrakło ok 1000 pisanek - event był za krótki.
    Teraz event będzie długi ale za to w sezonie urlopowym więc znowu nie uzbieram ale nie będę narzekał bo i tak nic ciekawego nie ma w ofercie.

    Czekam na taki event jak w grudniu - kupiłem prawie wszystko co chciałem mając zaledwie dwóch odkrywców i to w dodatku tych z tawerny No i ekskluzywne przedmioty oraz przygody do zdobycia za rozsądną cenę.

  9. #79
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowy Świat
    a najlepiej raz kliknąc, zebrac 100 mylionów, kupic wszystko i nadal uzupełniać pola i studnie

  10. #80
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Darq85 Zobacz posta
    a wg mojej miary event wielkanocny nie był wyważony właściwie. Zbierając wyłącznie od grubasów i robiąc 2 przygody na tydzień nie uzbierałem na wszystko co chciałem. Zabrakło ok 1000 pisanek - event był za krótki.
    Teraz event będzie długi ale za to w sezonie urlopowym więc znowu nie uzbieram ale nie będę narzekał bo i tak nic ciekawego nie ma w ofercie.

    Czekam na taki event jak w grudniu - kupiłem prawie wszystko co chciałem mając zaledwie dwóch odkrywców i to w dodatku tych z tawerny No i ekskluzywne przedmioty oraz przygody do zdobycia za rozsądną cenę.
    Nowy odkrywca jest bardzo ciekawy
    Zwlasza do eventow bedzie idealny

Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.