Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52

Wątek: Obszar serwera uszkodzony

  1. #21
    Osadnik Awatar robin_waw
    Dołączył
    21.06.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Kolonia
    Nie ma sensu od razu pisać, szczególnie że support ma wolne. Jest szansa że w nocy wyspa się naprawi i jutro będzie działać.

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    tez dostałem obszar - w wirze, na wyspę mogę wejść normalnie (anulować przygody się nie da)
    Ostatnio edytowane przez pem777 ; 03.05.2014 o 12:40

  3. #23
    Avanger72
    Przynajmniej możesz coś zrobić na wyspie, mi nawet nie mogą podpalić wyspy bo też ich wywala.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Rano zalogowałam sie bez problemu,po wylogowaniu juz nie moglam wrocic,ciagle komunikat "w tym obszarze wystapil blad,prosze sprobowac pozniej". i tak na obu kompach. koncowka premium poszla sie gonic,przygoda nie skonczona,na fb zadnej informacji,to blad serwera,czy u mnie cos nie tak? ktos ma podobny problem?

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no jak widzisz nie tylko ty masz podobny problem. Dwa lata temu też tak miałam i myślałam że już to poza mną, a tu akuku, od nowa mnie popsuli. Też nikt nie potrafi wejść na moją wyspę, przykry syndrom odstawienia, po tak długim czasie grania. Wyspa no cóż się odbuduje, konto premium też przeżyje, brak mi ludzi z mojej gildii. I jakby tego było mało, to bezczelni pogodę popsuli
    Ostatnio edytowane przez Lumpola ; 03.05.2014 o 17:48

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    mam ten sam problem z wczytywaniem mapy...czy ktoś tam w ogóle ma jakiś dyżur ? Czy wszyscy na majówce ? nawet słowa przepraszam za utrudnienia...słowem maja nas w d....
    ale doładowanie konta klejnotami działa znakomicie...

  7. #27
    krzysiek1902
    Ja mam podobnie , zalogować się nie mogę od południa
    Brawo i tak dalej trzymać ..........

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To samo u mnie. Po skonczeniu Wira wywalilo mi blad serwera, a to bylo ponad 6h temu...

  9. #29
    Osadnik Awatar Sam_O_tnosc
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    zdążyłeś zakończyć wir ja miałem ostatni atak na łupieżcach i pstryk wywaliło mnie i kaplica, nie da się zalogować przygoda wisi, moja i z zaproszenia -ludzie się denerwują ponieważ weekend więcej czasu itp, a ja ich blokuje ... gdyby nie to że kooperacyjne może i by dokończyli a tu psikus ;/

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam, no i mnie dopadło, przygoda atak na łupieżców, chęć powrotu na wyspę po wojsko a tu kuku, "w tym obszarze wystąpił bład, prosimy spróbować później", to było o 12.30 .....moje pytanie-a kiedy jest "pózniej"? >pozdrawiam G 6 i Pomoc w Słonecznym Grodzie

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.