Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: przygoda CR

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    szkoda że dropy się nie mnożą...

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To nie ma nic wspólnego z multikontem bo takiego nie posiadam a mam te same cyrki, a po drugie 2 razy przy ataku na wieżę gienek poszedł sobie pod obóz blokowany zamiast na nią po prostu coraz to większy syf jest i tyla . Nie zrobiłem zrzutu ale tez tak miałem że 6 graczy mi się pojawiło , relog pomógł.
    Ostatnio edytowane przez jemen2 ; 30.04.2014 o 14:26

  3. #13
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To i ja dorzucę kilka obrazków z gry. Pierwszy tuż po wysłaniu zaproszenia, drugi gdy kolega zaproszenie przyjął.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: settl-zap.jpg, 
wyświetleń: 152, 
rozmiar: 21.8 KB, 
ID: 1992.   Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: settl-zap2.jpg, 
wyświetleń: 133, 
rozmiar: 21.1 KB, 
ID: 1993.  

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    23.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a xaar dalej milczy, może byś wykonał prace która do Ciebie należy i dowiedział się kiedy mają to zamiar poprawić? bo robienie kilkunastu relogów dziennie nie należy do przyjemności

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dla tych co na serio wzięli mój wpis :

    Dowcip, żart, kawał – krótka forma humorystyczna, służąca rozśmieszeniu słuchacza. Najczęstszą formą rozpowszechniania dowcipu jest przekaz słowny. Dowcipy można spotkać w prasie, w specjalnych rubrykach. Publikowane są książki i czasopisma z dowcipami.

    Ironia – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy. W klasycznej retoryce ironia stanowi jeden z tropów, jest zaliczana także do podstawowych kategorii w estetyce.
    W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.
    Uznaje starą mądrość: GDZIE ZGODA TAM SIŁA

  6. #16
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tazzplck, oczywiście Twoje niezadowolenie związane z tym błędem (nieprawidłowe wyświetlanie uczestników przygody) jest jak najbardziej uzasadnione. Niestety jednak nie jestem w stanie podać konkretnego terminu, w którym błąd ten zniknie. Obecnie wiem tylko tyle, że nastąpi to wraz z jedną z najbliższych aktualizacji gry.

    Gdy dowiem się czegoś więcej, dam znać.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.