Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Coraz większe nieścisłości dotyczące wydarzeń

  1. #1
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Coraz większe nieścisłości dotyczące wydarzeń

    Jak w temacie. BB robi coraz większe 'manianki' przy swoich komunikatach.

    Pierwszy
    ... był po podaniu Twóczości Graczy. Brak żadnego okreslenia do kiedy trwa 'konkurs', tylko ogólne. Przy próbie nawiazania kontaktu oraz napisaniu posta, zero reakcji, temat moderowany. Jedynie Zakręcony udzielił normalnej odpowiedzi. Szkoda, że nie dotyczące tego konkursu, ałe doskonale wyjasnił dlaczego nei ma żadnych reakcji.

    Drugi
    Dzisiaj pojawiła się promocja x3. A pod spodem...
    Promocja jest już aktywna, a zakończy się około
    godziny 23:00 czasu polskiego (11.04.2014)!
    Skoro to się dzisiaj pojawiło, to cofamy się w czasie? Albo ja coś źle widze. Z tego co wiem, to dzisiaj jest Wielkanoc... 0 a święta nei wypadają11.

    I teraz przez takie drobne błędy (no, może nie takie drobne) nie wiadomo na czym stoimy.
    Rozumiem, że błedy się zdarzają, ale skoro lecą takie komunikaty, to dopracujcie je. Tu chodzi o czas i pieniądze graczy, korzystajacy z Waszej gry.

    To nie tylko do skłądu BB ten post, ale też do Was drodzy uczestnicy rozgrywki, abyście z ostrożnością podchodzili do ostatnich komunikatów ...
    Skrzydła do góry!

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj
    a co najciekawsze jako data postu widnieje 18.04 podczas gdy pojawilo sie to 19? choc ja nie patrzylem na glowna od momentu zalogowania 19-ego i spojrzalem teraz czyli juz 20ego
    coz... wydaje mi sie ze gdyby ta gra byla open source to miala by szanse stac sie jedna z najpopularniejszych gier przegladarkowych , a tak to jedynie mimo swojego potencjalu grzeznie gdzies w ruchomych piaskach

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.