Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Przebrała się miarka - kończę z settlersami

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.12.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra

    Przebrała się miarka - kończę z settlersami

    "Ziarko do ziarka aż zbierze się miarka". Miarka się zebrała. Wiele zniosłem, ale teraz to już przesada. Zadanie "rekompensata" : wydaj 1500 szt egzotycznego drewna, a otrzymasz 10 pisanek...
    Po pierwsze primo - nie warta skórka wyprawki
    Po drugie primo - nie opłaca się ani trochę .Odkrywcy przynieśli mi w ciągu tygodnia 60 egzotycznego drewna... Żenuła.


    Pozaglądam tu jeszcze kilka dni, zaloguję sie raz dziennie, ale to już równia pochyła. Nie widzę sensownego celu.
    Dodatkowo zgłosiłem systemowy błąd do centrali. Odpisali mi : " u nas w warunkach labolatoryjnych nie wystąpił" - w domyśle : grasz w jakichś dziwnych warunkach.
    Odpisałem : "genialnie, proszę o udostępnienie takich warunków abym mógł grać bezpiecznie i do syta".
    Na tym korespondencja się urywa.

    Dosyć tego. Żegnam Państwa

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a od czego są klejnoty )

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W takim razie żegnamy. Jeżeli dla Ciebie 1500 bali egzotycznych to jakaś niebotyczna suma, to faktycznie możesz sobie odpuścić grę. Za to zadanie dostajesz faktycznie 10 pisanek, lecz jest ono częścią łańcuszka zadań za który dostaje się 100 pisanek.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    trzeba było kupić w kantorze. Za 10 pisanek niektórzy gracze żądają 1000 monet a za 1000 monet bez problemu kupisz nawet 2000 szt egzotycznego drewna

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kończ , kończ bo ta gra nie jest dla Ciebie

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Coś mi się zdaję, że niedługo połowa ludzi odejdzie..

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    Coś mi się zdaję, że niedługo połowa ludzi odejdzie..
    Raczej nie odejdzie, zawsze można zrobić sobie wolne , ale po co od razu odchodzić No chyba że ktoś ma takie problemy jak kolega który założył wątek , to odejście w takiej sytuacji jest wskazane jak najbardziej .

  8. #8
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Te 1500 belek egz to cena kosmiczna , oczywisty fakt, ale jakoś nie słyszałem aby ktoś protestował, kiedy koszt uzyskania ponad 100 pisanek z zadania w evencie nie przekraczał w sumie 10 monet
    Średnio, zdobycie pisanek na kluczowe zakupy to koszt niemal za darmo.

    Przymusu nie ma, ale jak ktoś nie liczy wszystkich kosztów i możliwości zdobycia pisanek, to rzeczywiście ma już wielki problem

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra
    ja te zadanie zrobilłem bez zastanawiania się
    a mam tylko 100k tych belek
    ludzie z pierwszych serwerów zapewne mają tego w milionach

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.12.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra
    Skupiłeś się na jednym tylko argumencie, a sam wiesz dobrze, że jest ich (problemów) duzo więcej. Stać mnie na to żeby kupić sobie te belki, ale tak jak w tytule - "przebrała się miarka". Niedługo zrobię wielką wyprzedaż - wszystkie dobra za 1 rybę. Czekajcie i korzystajcie.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.