Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Problemy techniczne

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Czarci Gaj

    Problemy techniczne

    Witam wszystkich. Na głównej stronie pisze:
    "Drodzy Gracze, Przerwa techniczna

    w dniu 17.04.2014 na polskiej wersji gry The Settlers Online odbędą się prace konserwacyjne.

    Konserwacja rozpocznie się około godziny 02:15 rano, a zakończy się około godziny 03:30 (czasu polskiego). Podczas przerwy technicznej gra będzie niedostępna."

    A w dniu wczorajszym około godziny 19 do 21 nie mogłem się zalogować. Teraz jest już 8:17 i nadal nie mogę się zalogować. To jest mój problem czy wy też taki macie? Bo jak zawsze były jakieś problemy do zawsze pisali...a teraz cisza..
    Pozdro

  2. #2
    golec115
    Mam to samo, cały czas mi pisze przerwa techniczna. Czasami uda mi się wejść jak kombinuje przez dwie przeglądarki, ale jest to strasznie uciążliwe.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    mam to samo

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar ziomku
    Dołączył
    06.10.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    mi jak się uda wejść to pokazuje brak połączenia i się cofa , ciągle coś.. nie ważne ze ludzie wydają na to pieniądze to i tak muszą się męczyć... co to w ogóle ma być ... ciągle coś się sypie ten server

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.04.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ja mam tak samo od wczoraj nie moge sie logowac pisze ze wystapił błąd nie wiem co to sie dzieje

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Spróbujcie zalogować się nie z zapisanego linka , tylko od nowa wklejcie http://www.thesettlersonline.pl/pl/graj , u mnie działa bez problemu .

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    u mnie nadal nie działa

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.01.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam mam ten sam problem od wczoraj od godziny 17 wciaz niemoge sie zalogowac

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.04.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam mam ten sam problem gra od wczoraj się nie chce włączyć

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kuzwa wasz znów za***ista konserwacja możne by ktoś ruszly łaskawie dupsko swoje aby to zrobić kuzwa nic nie potraficie zrobić raz a dobrez

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.