Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: nowości z testowego

  1. #1
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia

    nowości z testowego

    chcieliście super mega wypasionych ofert w sklepie?
    proszę bardzo, o to świeżutka oferta limitowana wgrana wczoraj na testowym:

    1. 250 napitku i 250 chleba - koszt 295 klejów
    2. 100 bali lisc, 100 marmuru, 100 narzędzi - koszt 220 klejów
    3. 100 bali igl, 100 kamienia, 100 narzędzi - koszt 150 klejów
    4. wesoły - 275 klejów
    5. kosz egzo - 75 klejów

    oferty bez limitów

    ps
    jak tylko w grają na serwery pl, trzeba będzie szybko zakupić
    "Everybody lies"

  2. #2
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Geolog jest jednak tańszy, reszta to kosmiczny badziew, znowu się komuś obwody zawirusowały.
    Albo pomijał się z wiecie kim na wiecie co .
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  3. #3
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Bogactwo, ciekaw jestem kto to wymyśla
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gdzie ze tak zapytam widzicie informacje o wprowadzeniu nowej oferty limitowanej ?W zmianach po konserwacji jest mowa o nowym dziale kierowanym do graczy poczatkujacych a nie o zmianach oferty limitowanej. Dodatkowo geolog zostal wycofany czarnego rynku. Zapewne caly dzial wejdzie na main realm pod inna nazwa.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    134
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak wyglądają programiści jak i ich cały dział polonizacji


  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ta oferta skierowana jest raczej dla ludzi, którzy dopiero zaczynają grać. Sam pamiętam jak kupowałem osadników albo deski, bo brakowało mi cierpliwości. Oczywiście z perspektywy tych kilkunastu miesięcy gry mogę powiedzieć, że to przykre, że BB wykorzystuje w ten sposób brak wiedzy i doświadczenia ludzi, oferując taki szajs w tej cenie. Może gdyby te ceny zmieniały się w zależności od poziomu gracza... Dla kogoś na drugim czy piątym poziomie 250 napitku i 250 chleba za 295 klejów może być warte zachodu, u mnie wzbudza jedynie śmiech i politowanie. Ale gdyby już przemnożyć to przez 50, to pewnie parę osób na 50. poziomie by się skusiło.

    To, co bardziej mnie przeraża, to oferta dla poziomów 50+ za GM. Czyli na przykład 1200GM za 100 granitu.
    To tak, jakbym stanął przed ludźmi i powiedział "może pojedynczy z was wykazują się szczątkami zdrowego rozsądku, ale jak wynika z naszych analiz waszych zakupów w sklepie, w większości jesteście skończonymi idiotami, stąd taka oferta wydaje się nam uzasadniona."

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale wracaja też premie bojowe:
    - nowe wsparcie dystansowe - Rain of arrows
    - nowa mikstura - Assasin

    Działanie takie samo jak tych starych z tym że można uzyc tylko 1 raz na obozie.
    W kze maja dropic juz te buff, starych ma nie być, tak więc jak ktoś kisi jeszcze w gwiezdzie to nich sie ruszy i je robi.

  8. #8
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez BB_kaurkal Zobacz posta

    so to answer your question, No the old buffs potion/distance support will not drop anymore from More Secluded Experiments, the Adventure will drop these new buffs instead.
    But the old buffs will not have any changes, so if you currently have some of these old buffs you will still be able to use them the way you have always did.
    Aż sama musiałam sprawdzić, dla pewności ... czas rozpocząć robienie KZE

  9. #9
    Osadnik Awatar Gacek666
    Dołączył
    22.03.2013
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    ... tak więc jak ktoś kisi jeszcze w gwiezdzie to nich sie ruszy i je robi.

    kisze na specjalne okazje":P
    Niektórzy tak bar­dzo kochają narze­kać, że wy­padałoby ich wi­tać słowa­mi: dzień dob­ry, co u ciebie złego

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    napisze tak , szału niema nadal nic ciekawego ,mozna łupać jedynie przygody na różne sposoby i nic pozatym .Udogodnień do gry jest coraz więcej ,szybko można wbijać lvl a póżniej kicha ha ha. bye ..

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.