Zamknięty wątek
Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 112

Wątek: Poznańczyk kasuje konto w TSO, co Was jeszcze tu trzyma, ewentualnie zatrzyma ? ...

  1. #81
    Osadnik Awatar Steelkill
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    247
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Jak strona będzie płatna to ktoś otworzy nową darmową. Zawsze tak było, jest i będzie.
    A to czy ktoś przeniesie poradniki to nie wiadomo. Może ktoś przeniesie z dwa, ktoś dorobi z trzy, kilka jest już gotowych, kilka ktoś ma pobranych z neta dysk. A do tego wszystkie są na settlers online wiki. Tak wiec gdzie ty widzisz problem?
    Co do zasłużenia Poznańczyka to się nie zgodzę.
    Owszem wniósł wkład dla graczy i szacunek się należy ale z punktu widzenia BB przyniósł jedynie straty, moze nie w odzwierciedleniu na pieniądze. Ale BB pewnie Gul chodzi że na samym początku nie zaprojektowali przygód w których rodzaj jednostek jest losowy. Teraz już tego zrobić nie moga bo gracze się oburzą. Dlatego poznańczyka nie obdarzyli orderem społecznym.
    Po części się zgadzam z tym ale:
    1. Jak co chwile będziesz musiał przenosić z serwera na serwer to... gratuluje cierpliwości i życzę dużo czasu
    2. Czy przyniósł straty raczej wątpię - ponad 50% graczy raczej nie umie korzystać z symulatora więc szybko by się duża część graczy zniechęciła do gry.... możesz mi wierzyć na słowo
    3. Problem będzie jak padnie Poradnik Poznańczyka załóż że tylko 50% graczy korzysta z jego Poradnika i wyobraź sobie co wtedy będzie za larum
    4. co do przygód losowych wiele było juz takich propozycji ze strony graczy ale cisza jak dobrze wiesz
    Świat milczy, Ty wołaj!
    ”Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi prawdę” (Platon)

  2. #82
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    2. Czy przyniósł straty raczej wątpię - ponad 50% graczy raczej nie umie korzystać z symulatora więc szybko by się duża część graczy zniechęciła do gry.... możesz mi wierzyć na słowo
    A Ty uwierz mi na słowo że gdyby nie było poradników od samego początku to gracze by na ich brak nie narzekali tak jak narzekacie teraz.

  3. #83
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przy takiej konstrukcji gry poradniki zawsze by po pewnym czasie powstaly.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #84
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Steelkill Zobacz posta
    3. Problem będzie jak padnie Poradnik Poznańczyka załóż że tylko 50% graczy korzysta z jego Poradnika i wyobraź sobie co wtedy będzie za larum
    A pamiętasz zapewne poradniki Hoover-a, zmienili system chodzenia generała i był problem

  5. #85
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A jak hosting obrazkow Poznańczykowi powkładał gołe baby to dopiero był płacz jak ukryli temat

  6. #86
    Osadnik Awatar Steelkill
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    247
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: AzylBandytowBlok41.jpg, 
wyświetleń: 265, 
rozmiar: 102.3 KB, 
ID: 2053.
    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    A pamiętasz zapewne poradniki Hoover-a, zmienili system chodzenia generała i był problem
    Pamiętam Hoovera to pierwsze poradniki były chyba przed Poznańczykiem
    Teraz to poradniki pisać żaden problem masz pokazane jak Gienki idą po "palikach" , masz strefe przejmowania obozu zaznaczoną, w Symuklatorze jak długo walka trwa, a kiedyś się bloki ze stoperem w ręku robiło i testowało samemu po pare razy

    heh dla niepamiętających wstawię jak to "rzewniej" bywało
    Załącznik 2053

    heh kiedy to sie miało 37 lvl
    Ostatnio edytowane przez Steelkill ; 12.06.2014 o 10:17
    Świat milczy, Ty wołaj!
    ”Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi prawdę” (Platon)

  7. #87
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    kogo obchodzi poznanczyk ;p olac go ja gram dalej i lubie ciągłe błędy :-) przynajmnie prezenty potem dają strasznie badziewne ale zawsze

  8. #88
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Cylon-z-Kobolu Zobacz posta
    kogo obchodzi poznanczyk ;p olac go ja gram dalej i lubie ciągłe błędy :-) przynajmnie prezenty potem dają strasznie badziewne ale zawsze
    Pisząc tak o Poznańczyku mogę delikatnie stwierdzić że jesteś nieokrzesanym .......... domyśl się , bo ze względu na przyzwoitość nie dokończę mojego stwierdzenia .

  9. #89
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez jemen2 Zobacz posta
    Pisząc tak o Poznańczyku mogę delikatnie stwierdzić że jesteś nieokrzesanym .......... domyśl się , bo ze względu na przyzwoitość nie dokończę mojego stwierdzenia .
    tak tak będziemy wszyscy za nim wylewac wiadra łez ;]

  10. #90
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Było minęło, a z tego co kojarzę to nie jego poradnik były najpierw wykorzystywane, dopiero jak się system chodzenia gienków zmienił poznań wkroczył z i-l-i i tyle!

Zamknięty wątek
Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.