Zamknięty wątek
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 112

Wątek: Poznańczyk kasuje konto w TSO, co Was jeszcze tu trzyma, ewentualnie zatrzyma ? ...

  1. #101
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2014
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Jakiś czas temu zrobiłem sobie przerwę z intencją odpoczynku na chwilę. Od tego czasu minęły prawie 3 miesiące, zaglądam z rzadka (bo nie ma po co), widzę że ludzie u mnie w gildii też powoli dają sobie spokój. Tyle że to naturalna kolej rzeczy, której jak sądzę nie zmieni w moim przypadku ani PvP ani nowy system walk, ponieważ esencję tej gry stanowi rozwój wyspy i ani nowy system walk ani PvP nic w tej materii nie zmienią. Krótko mówiąc z ludźmi w grze już się pożegnałem, insygnia przekazałem (tzn chciałem przekazać, bo teraz trwa procedura sukcesji i nawet nie mogę zrezygnować z członkostwa). O ile wcześniej nie wyobrażałem sobie godziny bez TSO, to - odpowiadając na pytanie - nie ma raczej nic, co mogłoby mnie zachęcić do powrotu. Po prostu dotarłem do końca i tyle. To i tak dobrze, bo w Heroes koniec osiągnąłem po paru miesiącach. W każdym razie jeśli powstanie TSO2, będące połączeniem TSO, HoMM i Anno, to na pewno odpalę. A do tego czasu pozdrawiam wszystkich serdecznie
    ty chyba nie wies zjak mial by wygladac system walk pvp... przeczytaj o tym zanim cos glupiego palniesz;p

  2. #102
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GabrleI Zobacz posta
    ty chyba nie wies zjak mial by wygladac system walk pvp... przeczytaj o tym zanim cos glupiego palniesz;p
    Otóż wiem ;p

  3. #103
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GabrleI Zobacz posta
    ty chyba nie wies zjak mial by wygladac system walk pvp (...)
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Otóż wiem ;p
    Ciekawe, tylko dlaczego mam wrażenie że samo BB nie do końca wie?

  4. #104
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez GabrleI Zobacz posta
    a wracajac do tematu juz 2 promocja x100% klenoty w ciagu tygodnia;>? naprawde kasy im brakuje;p pewnie niedlugo bedzie 125% albo i 150 zeby jak najwiecej wycisnac kasy;p
    Krótki stażem jesteś to nie widziałeś jeszcze na oczy promocji +200%, która już kilka razy w historii TSO się zdarzyła

  5. #105
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ano ostatnio 200% była z okazji przejścia na czas zimowy o ile dobrze kojarzę.
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  6. #106
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Czarci Gaj
    200% jest zawsze na wielkanoc

  7. #107
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2014
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Krótki stażem jesteś to nie widziałeś jeszcze na oczy promocji +200%, która już kilka razy w historii TSO się zdarzyła
    zwloki nie jestem krotki stazem ale nei maniacze dzien w dzien w ta gre;p

  8. #108
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GabrleI Zobacz posta
    zwloki nie jestem krotki stazem ale nei maniacze dzien w dzien w ta gre;p
    Pamiętamy, że masz dwa konta i na tym drugim grasz dłużej ale nie trzeba być maniakiem żeby zauważyć taką promocję albo przynajmniej o niej usłyszeć.

  9. #109
    Osadnik Awatar DJPietka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Ciekawe, tylko dlaczego mam wrażenie że samo BB nie do końca wie?
    BB wie, ale czy ich koncepcja jest sluszna to juz inna historia...
    Gildia - Easy Rider - zaprasza wszystkich graczy! Gildia bez ciśnienia. (regulamin dostępny w okienku gildii)... Kontakt: Szept, PW... Kolonia/Realm 4

  10. #110
    Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Kolonia
    była i promocja +300% jeśli dobrze pamiętam to na urodzinki (event z balonami)

Zamknięty wątek
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.