Zamknięty wątek
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 112

Wątek: Poznańczyk kasuje konto w TSO, co Was jeszcze tu trzyma, ewentualnie zatrzyma ? ...

  1. #91
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    To i ja się odezwę odnośnie poradników w tej grze. Pół roku proszenia się o podklejenie tematu z moimi poradnikami nie dało skutków. Wpadłem na pomysł by wykupić za własne pieniądze serwer i tam trzymać screeny (obciążenia były na tyle duże że mi zablokowali 2 miejsca gdzie poradniki trzymałem) i stworzyłem stronę na którą na razie bardzo powoli przenoszę te poradniki (dlaczego powoli? zaraz i o tym). Umiejscowiłem tam reklamy z nadzieją że część kosztów się zwróci. Po kilkunastu dniach od założenia strony otrzymałem propozycję z BB aby przenieść wszystkie poradniki ponownie na forum, że dadzą mi miejsce za darmo na własnym serwerze, że podkleją temat, będzie głosowanie które poradniki powinny być podklejone, rozważałem tą opcję jednak po dwóch miesiącach nic w tym temacie nie ruszyło, od cała działalność BB. Na dzień dzisiejszy już wiem że coraz szybciej trzeba je przenieść bo tu nic się nie zmieni !

  2. #92
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Vuirulent Zobacz posta
    To i ja się odezwę odnośnie poradników w tej grze. Pół roku proszenia się o podklejenie tematu z moimi poradnikami nie dało skutków. Wpadłem na pomysł by wykupić za własne pieniądze serwer i tam trzymać screeny (obciążenia były na tyle duże że mi zablokowali 2 miejsca gdzie poradniki trzymałem) i stworzyłem stronę na którą na razie bardzo powoli przenoszę te poradniki (dlaczego powoli? zaraz i o tym). Umiejscowiłem tam reklamy z nadzieją że część kosztów się zwróci. Po kilkunastu dniach od założenia strony otrzymałem propozycję z BB aby przenieść wszystkie poradniki ponownie na forum, że dadzą mi miejsce za darmo na własnym serwerze, że podkleją temat, będzie głosowanie które poradniki powinny być podklejone, rozważałem tą opcję jednak po dwóch miesiącach nic w tym temacie nie ruszyło, od cała działalność BB. Na dzień dzisiejszy już wiem że coraz szybciej trzeba je przenieść bo tu nic się nie zmieni !
    Całkowicie się z Tobą zgadzam , gratuluje wytrwałości . Do tego dodam że w poradnikach wszelkiego rodzaju panuje kompletny burdel , gro z nich to rzeczy kompletnie przestarzałe , nieaktualne , powinny być usunięte bo wprowadzają w bład nowych graczy ...hmm ale kto ma to zrobić , przeciez nie moderator ktory patrzy komu tu bana walnąć

  3. #93
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ten temat jest bardzo ważny , ale gracze żyją chwilą , w tej chwili na tapecie wtopa z eventem , tylko że event trwa krótko , a potem jest zwykła gra i temat ten jest moim skromnym zdaniem uzasadniony .

  4. #94
    Osadnik Awatar Orzech-ndk
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja bym proponowal dodanie kolejnych 50lv...mysle ze kazdy gracz albo przynajmniej wiekszosc graczy z 50 podjelaby rywalizacje z mozliwoscia wyboru PD lub GM..oczywiscie zdobywanie lv od 50 do 60 niepowinno byc tak latwe jak od 1 do 10 tylko nalezaloby zgromadzic duza ilosc PD. Pozdro..

  5. #95
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez xerenge Zobacz posta
    Jest to dość częsta sytuacja, którą obserwuję wśród znajomych, kolejne osoby zaprzestają dalszej gry. Niektóre z nich czyszczą całą wyspę i rozdają zdobyty "majątek" po znajomych, są w końcu tacy którym cierpliwość w oczekiwaniu na dalsze wymagane i konieczne zmiany w TSO skończyła się i w efekcie usuwają swoje konto.

    1. Jak dużo osób znacie, które podejmują podobne decyzje o zakończeniu gry w takim wydaniu ?;

    2. Co Was jeszcze trzyma w tej grze ?;
    3. Co Was może powstrzymać przed podjęciem podobnej decyzji jak Poznańczyk ?;


    Jest to dość symboliczna sytuacja potwierdzająca pewien tworzący się trend. Mówiąc krótko
    robione są nieprzemyślane wrzutki, które w efekcie doprowadzają do intensyfikacji pomnażania
    zasobów tym samym zamożności graczy a jak coś staje się zbyt łatwe to jednocześnie robi się nudne
    stąd rusza pewnego rodzaju fala osób, które w takich warunkach nie widzą możliwości dalszego
    poświęcania czasu na produkt w takim wydaniu.

    Powoli wszystko staje się prostoliniowe za moment połowa, jeżeli nie już, graczy będzie miała
    50 lvl w gildii widzę jak szybko ludzie po ostatnich zmianach wskakują z wszystkimi budynkami na 5 lvl
    i upychają kolejne wyprodukowane zasoby w gwieździe.
    To jest cena kolejnych błędów zamiast zrobić coś sensownego i przemyślanego od początku do końca
    to tyka się kilkudziesięciu mało znaczących rozwiązań.
    Od ręki bym mógł napisać 10 nicków z lvlem 50 które olały grę z powodu braku nowości i ciągłych bugów ^^
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  6. #96
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Mam 47 lvl, nie grałem pół roku a może i dłużej. Zajrzałem z ciekawości i jak w telenowelach po 150 odcinkach dalej jestem na bieżąco . Odpuszczam na kolejne kilka miesięcy

  7. #97
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    No cóż ja gram prawie codziennie i jeszcze mi się nie nudzi. Może dlatego, że w nic innego nie gram

  8. #98
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    No cóż ja gram prawie codziennie i jeszcze mi się nie nudzi. Może dlatego, że w nic innego nie gram
    Może to jest wina tego że inni grają codziennie o rok dłużej niż Ty.

  9. #99
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2014
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    No cóż ja gram prawie codziennie i jeszcze mi się nie nudzi. Może dlatego, że w nic innego nie gram
    z tego co widze od paru dni nie grasz;p miales dac monetki za pomoc a tu do tej pory nie ma ofert wiec chyba nie grasz od paru dni;p

    a wracajac do tematu juz 2 promocja x100% klenoty w ciagu tygodnia;>? naprawde kasy im brakuje;p pewnie niedlugo bedzie 125% albo i 150 zeby jak najwiecej wycisnac kasy;p

  10. #100
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jakiś czas temu zrobiłem sobie przerwę z intencją odpoczynku na chwilę. Od tego czasu minęły prawie 3 miesiące, zaglądam z rzadka (bo nie ma po co), widzę że ludzie u mnie w gildii też powoli dają sobie spokój. Tyle że to naturalna kolej rzeczy, której jak sądzę nie zmieni w moim przypadku ani PvP ani nowy system walk, ponieważ esencję tej gry stanowi rozwój wyspy i ani nowy system walk ani PvP nic w tej materii nie zmienią. Krótko mówiąc z ludźmi w grze już się pożegnałem, insygnia przekazałem (tzn chciałem przekazać, bo teraz trwa procedura sukcesji i nawet nie mogę zrezygnować z członkostwa). O ile wcześniej nie wyobrażałem sobie godziny bez TSO, to - odpowiadając na pytanie - nie ma raczej nic, co mogłoby mnie zachęcić do powrotu. Po prostu dotarłem do końca i tyle. To i tak dobrze, bo w Heroes koniec osiągnąłem po paru miesiącach. W każdym razie jeśli powstanie TSO2, będące połączeniem TSO, HoMM i Anno, to na pewno odpalę. A do tego czasu pozdrawiam wszystkich serdecznie

Zamknięty wątek
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.