Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 115

Wątek: Konserwacja

  1. #101
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Narzekania i marudzenie nic nie zmienią, taka jest prawda...
    Każdy malkontenci i większość nadal gra. Mało tego - wielu także płaci! :/
    Ok, fajnie, że gra, tylko po co marudzić w takim razie? Wiemy jak ta gra wygląda, przywykliśmy do, łagodnie mówiąc, marnej jakości technicznej i komu to nie wadzi, to i gra. A komu wadzi, zawsze może odejść...

    Swoja drogą jedynym sposobem żeby zaostrzyć "sposób zwracania uwagi na problem" byłoby jak myślę masowe rezygnacje albo przynajmniej nie kupowanie klejnotów!!! Też na masową skalę - przynajmniej cały serwer jednocześnie... Ale to wydaje mi się mało prawdopodobne.
    Prawda jest taka, że dopóki gra daje jakiekolwiek zyski, to nie pomogą żadne ochy, ahy, kpinki ani docinki. Narzekania i krytyka też

  2. #102
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    ja nie kupuję i mam 45 lvl i jakoś grać się da wetka mam z eventu, inne superbudynki też..

  3. #103
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    a u mnie trwa do dzisiaj, od 17.00 nie moge sie zalogowac do gry, dramat. chyba dam sobie spokój z ta gra, zbyt często się to powtarza

  4. #104
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    Połączenie nie powiodło się
    Niestety nie udało się połączyć z serwerem "The Settlers Online". Spróbuj połączyć się ponownie. Jeżeli problem nie zniknie, wejdź na stronę główną i poszukaj informacji na forum.
    Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.
    Nie chcesz niczego przegapić?
    Śledź nas dzięki usłudze Twitter i Facebook.
    Zespół The Settlers Online
    Co jest grane znów konserwacja ??

  5. #105
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Kurcze... przepadnie mi premia za codzienne logowanie... A na dodatek miałem chętkę na wykonanie jakiejś przygody... ech... trzeba czekać... może coś zrobią do 9

  6. #106
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    Mi się udało zalogować do gry. Wyczyściłem dane przeglądarki tylko.

  7. #107
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Coś wam przeglądarki nie działają, nie ma żadnej konserwacji, wszystkie serwery pracują.

    Sprawdź, czy po wyczyszczeniu pamięci podręcznej przeglądarki internetowej - cache i przelogowaniu strony, problem nadal występuje, lub użyj innej przeglądarki.

    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem tego błędu, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  8. #108
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.12.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    Coś wam przeglądarki nie działają, nie ma żadnej konserwacji, wszystkie serwery pracują.

    Sprawdź, czy po wyczyszczeniu pamięci podręcznej przeglądarki internetowej - cache i przelogowaniu strony, problem nadal występuje, lub użyj innej przeglądarki.

    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem tego błędu, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają.
    Przeglądarki nam działają... to znów pada cała strona z forum od 2 godzin -.^

  9. #109
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Patoll_82 Zobacz posta
    Mi się udało zalogować do gry. Wyczyściłem dane przeglądarki tylko.
    Jesteś wielki... zrobiłem tak, jak napisałeś i mogłem wejść do gry... wielkie dzięki... ;D

  10. #110
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Od 3 h nie mogę się zalogować- totalna lipa

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.